Jaki tv do 2500 PLN??

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
To staramy sie poprzez tarcia pokazywać najlepsze rozwiązania.
Nikt nikogo nie skreśla - każdy ma prawo wyrażać opinie .Byle zachować dobry smak i nie obrażać innych.
pozdrawiam
 

Bracket

New member
Jasne kiki Każdy ma własne indywidualne spojrzenie na rzeczywistość.Jeden może się rozglądać przez pryzmat ceny jeden przez pociąg do nowoczesności.W jaki sposób można komóś doradzić.Dla mnie osobiście "doradzenie" nie jest odpowiednim słowem.Można jedynie "polecić", lub stwierdzić fakt posiadania takowego modelu i wychwalenie go pod niebiosa.
Tak również moje zdanie w tej kwesti zmieniło się. Może jestem już zbyt wymagający lub coś się stało u wytwórców ale ogólnie mamy do czynienia z jedną wielką "fuszerą". Czytałem na forum że facetowi odkliła się szyba w telewizorze ....... TRAGEDIA. Mało co nie spadła na malutkie dziecko,nie no ludzie gdzie my żyjemy?. Ja chyba nic nie kupię bo jeszcze mi wybuchnie??
:sad::sad:...................................może jutro będzie lepiej........nerka.
 

AMIHOO

New member
Ok... wszystko fajnie, tylko jak narazie jedynie Kiki odpowiedział mi na moje pytanie.... a przecież po to zakładałem ten temat :confused:
 
Do góry