Jaki tv do 13 000 tyś.

holdek

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wrzesień odbieram mieszkanie, potem remont i może w listopad- grudzień będzie gotowe. Ale gdyby było coś w dobrej cenie moge wcześniej.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To przypomnij się tydzień przed zakupem- jeszcze się może bardzo wiele zmienić. Niektórych modeli już nie będzie.
Ale w klasie cenowej dostaniesz extra ofertę dla niebieskich członków forum.
 

holdek

Klub HDTV.com.pl
VIP
Powoli się przypominam, remont jednak się przedłuży ale interesuje mnie jak w temacie bardzo dobry 65 cali. Byłem zdecydowany na Philipsa 65Oled 936 ale dźwięk do filmów będzie z kina domowego 5.2.4.. Więc moje pytanie czy brać 936 czy jest coś w tej klasie bez soundbara. Proszę jeszcze o pomoc w wyborze do sypialni, tak 48 cali.
 

holdek

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dziękuję, a jak cenowo by to wyglądało, remont jeszcze przynajmniej będzie trwał a nie wiem ile mam zabezpieczyć kasy.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ok. Ale kiedy planujesz zakup - bo są już cenniki na nowe zakupy - podwyższone średnio o 10%
Obecne ceny znam od ręki - dostępność też.
Jak będzie za 14 dni jak otworzą fabryki po przerwie świątecznej - ?

Podaj proszę też 48 Oled wybrałeś ?
I pamiętaj że 55" Oled masz w niższej cenie.
Nie zmieści Ci się ?
 

holdek

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zmieści, tylko nie chciałbym przedobrzyć. Sprawdzę rano jeszcze projekt. A jaka jest różnica w cenie między tym LG a Philipsem.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ok.
Ale naprawdę powinno być w sypialni dla zdrowia oka, uwzględniając odległość, długość łóżka oraz stan relaksacji organizmu = 55".
Ile masz max kasy na tv do sypialni ?
Zostajesz przy Oled TV 48 " ?
 

holdek

Klub HDTV.com.pl
VIP
Niestety tak, na większy nie będzie miejsca. Najważniejszym jest tv w salonie, sypialnia to tylko dodatek. Coś dobrego bym chciał, jak będzie coś wartego uwagi to się wstrzymam i kasę uzbieram.
 

holdek

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ten 65 cali do salonu będę potrzebował na kwiecień/maj , natomiast na drugi będę musiał trochę poczekać. Może cena za bardzo nie pójdzie do góry.
 
Do góry