Jaki TV dla babci, dziadka?

pierotez

New member
Do tej pory męczyli starego trinitrona ~30' ale ile można, a z przystawki do anteny już tylko 1PR im leci :)


Molestują już mie coraz bardziej o nowy płaski panel na ścianę. Co chwila słyszę że znowu jest jakaś promocja za 600zl w miedia czy w euro :eek:


Pomóżcie coś sensownego wybrać w niewielkich pieniążkach aby ich uszczęśliwić.

Pokój 20m z krótszą ścianą ok. 3,5m Słoneczne ale popołudniu jedno okno na krótszej ścianie. TV stałby (albo wisiał) ma początku dłuższej ściany a więc blisko okna.


Nie będę pisał ile cali czy ile złotych do wydania.

Zaproponujcie, coś się wybierze ;-)
 

pierotez

New member
Budżet trudno powiedzieć, 1000-1500.


Widzę z linku że fajne są Philips 43PUS7334 i TCL 43EP660 z propozycji kiki'ego.
Philips czaruje Ambilight (wieczorne oglądanie) i smartem a TCL dobrym obrazem.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W klasie cenowej to modele , które mają bardzo dobre wyposażenie i jakość obrazu. Philips też jest bardzo dobry ale musisz dozbierać kasy.
 

pierotez

New member
Nie wiem jak ja wczoraj patrzyłem że za philipsa wyszło mi półtora a nie dwójak :)
A czy jest sens patrzyć na jeszcze tańsze modele?
 

listek2000

Klub HDTV.com.pl
VIP
Moim zdaniem LG z WebOS. To jest system dla małp ;) moja mama 70letnia ma Philipsa z saphi ... ech ile ona do mnie dzwoni - synuś a jak włączyć to czy tamto, - no włączyłam ale nic się nie dzieje ;) i tak kilka lat. Muszę jej zmienić na LG. WebOS jest tak łatwy i przyjazny dla seniora. Kółeczko i wskaźnik, pyk-pyk i ogarnięte. Takie mam własne odczucie, idź do sklepu i spróbuj kilka marek. Pozdr.
 

pierotez

New member
A co myślicie o np. Philips 50PUS6503, ewentualnie o LG 50UK6500 - na VA i LG UK6300 na IPS.
Nie wiem jak u nich HDR ale ten ostatni najsłabszy ktoś widział w sklepie i w miare mógł być :)
Te 50' to tak bardziej przypadkowo wklejone.
 

pierotez

New member
Nooo, racja. Wybacz moja wiedza skończyła się na ledach typu Sony ex500 i Nec Pa231itp.
Sam dla siebie brałbym oleda LG po tym co zobaczyłem na audioshow-ach :)

A więc coś między philipsami 6503 / 6703 a uk650/6300.

Jak nie to uzbiera się do propozycji kikiego.

Powiedzcie mi czy te TV mają jakieś komunikatory typu skype?
 
Do góry