Jaki tv 85 cali pod koniec 2020 r. ?

rikard82

New member
witam,

Szukam TV 85 cali - założony budżet to max 15.000zł. Zwykłe oglądanie tv, netflix raz w miesiącu coś pogram na xbox

Kilka miesięcy temy kupiłem SONY LED KD-85XG8596 - który zepsuł się po 160h używania. Z samego tv zamin się zepsuł byłem nawet zadowolony. Po przebojach ze sprzedawcą mam dostać zwrot gotówki ponieważ nie mają już na stanie tego modelu aby wymienić. Szukam teraz czegoś nowego. Rozważałem SONY LED KD-85XH9096BAEP ale trafiłem na forum na wątek gdzie kilku użytkowników miało z nim problemy i też konieczna była wymiana zaraz po zakupie. Pytanie co tu wybrać?
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Chlopie jeśli max 15 tys w sony center jest promocja na sony xh9505 85 cal ja posiadam 65 wersje i mam banana na twarzy czern super płynność kolory podświetlenie podświetlany metalowy pilot niski inp 19 ms do graniani netflixa bajka polecam ten i jest to flagowy sony hdr na poziomie 1000 nitów bajka
 

rikard82

New member
Chlopie jeśli max 15 tys w sony center jest promocja na sony xh9505 85 cal ja posiadam 65 wersje i mam banana na twarzy czern super płynność kolory podświetlenie podświetlany metalowy pilot niski inp 19 ms do graniani netflixa bajka polecam ten i jest to flagowy sony hdr na poziomie 1000 nitów bajka

No właśnie po ostatnich doświadczeniach z Sony oraz tym co piszą o awaryjności KD-85XH9096BAEP trochę boje się kupić SONY...
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Ale sony xh9505 a 9096 to inna polka 2 światy ja mam xh9505 i czern naprawde świetna android śmiga nic się nie zacina bajka tv
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Faktycznie to słabo wygląda , zgłoś spokojnie do serwisu Sony.
Raczej szybko to ogarną.
 

rikard82

New member
Pytanie jeszcze czy opłacz się do tych TV Samsung Q80 brać przedłużoną gwarancję i ochronę przez zniszczeniem Mediaexpert liczy sobie 2100ZŁ za 3 lata i 3100 za 5 lat...?
 

Momo707

New member
To już zależy od ciebie a raczej zasobności portfela. Nikt nie przewidzi czy za dwa czy trzy złapiesz awarię. Sam jestem ciekaw jak tv Samsunga się " starzeją " bo jestem zainteresowany modelem q80t.
 

kaper.1981

New member
Bez reklam
Do Samsunga możesz dokupić gwarancję producenta w czasie trwania podstawowej nawet 2 miesiące przed końcem za 5% ceny zakupu za każdy dodatkowy rok .można kupić 1,2 lub 3 lata . Ja tak robię zawsze , różnica jest taka że jak się zepsuje nawet w 5 roku i nie naprawia to dostaniesz 100% zwrot ceny zakupu a ubezpieczenia sklepowe zawierają amortyzację.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do SOny możesz dokupić dodatkową gwarancję na 5 lat łącznie.
Masz na to rok czasu, nie musisz kupować od razu.
 
Do góry