Jaki TV 65' do PS4 ?

moto2004

Member
Witam, mam już kilku faworytów jednak jeszcze nie mogę się zdecydować i mam kilka pytań aby rozwiać wątpliwości. Mianowicie skłaniam się ku PHILIPS'om ze względu na Ambilight. Odległość z jakiej mam zamiar grać to około 2m, a nawet 1,5m.

Czy TV z 4K posiada skaler który przetworzy obraz z konsoli na taki w 4k i będę widział różnicę pomiędzy FULLHD w grach ( Need for Speed, Gran Turismo 6 ) ?

Zależy mi na modelu, który posiada 100Hz, a nie 60. Nie zależy mi kompletnie na jakichś udziwnieniach i tunerach. Tylko kryteria wymienione wyżej no i ewentualnie cena- jak najniższa żeby nie płacić za dodatki, których nigdy nie wykorzystam.

Pozdrawiam.
 

BLACK_KNIGHT

New member
Jak ma być 4k i 120hz to raczej już dostaniesz z dodatkami bo tanich 4k 120 hz brak.Przykładowo u Samsunga od ju7000 a u Philipsa od pus7600 u innych podobnie i wszystkie tanie 4k to 60hz
Jak ma być głównie do grania to się zastanów nad Philipsem bo większość jego modeli ma spore input lagi i tak pus7600 ma ok 70 ms a u konkurencji lag jest w granicach 20-40 ms
Oczywiście jeżeli mówimy o tegorocznych modelach 4k bo zeszłoroczne były generalnie słabe pod tym względem.
 

moto2004

Member
Dzięki za odpowiedź, wracając do pytania o skalowanie obrazu z PS4 do 4K w PHILIPS'ie- warto ? Czy wszystkie modele Philipa 4K powiadają skalowanie czy tylko wybrane modele ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Posiada upscaler i z natywnej hd gra rewelacyjnie ! Od serii 7100 robi to bardzo dobrze.
 

moto2004

Member
Mr. Kiki rozumiem, że handlujesz TV. Jeżeli można prosić- podeślij mi ofertę najtańszego Philipsa spełniającego moje kryteria. Jak będzie cacy wezmę.
 
Do góry