Jaki tv 65 cali SONY

M

Maciej Bogdan

Guest
Cześć,

planuję zakup telewizora Sony 65 cali. Mam sentyment do marki, ale dam się w razie czego przekonać, bo się zwyczajnie nie znam ...

Oglądam głównie Netflix, HBO itp. wieczorami z odległości około 3m. W dzień dzieciaki bajki i piosenki na Youtube. Mam średnio nasłonecznione pomieszczenie. TV wisi prostopadle do okna, które jest od południa, ale mam daszek nad tarasem i bezpośrednio promienie nie padają na ekran.

Zastanawiam się czy na moje potrzeby LED będzie wystarczający czy jednak skusić się na OLED. Mam niestabilny internet (mieszkam pod miastem) i boję się, że nie wykorzystam potencjału dobrego telewizora, a wręcz będę bardziej dostrzegał mankamenty niż teraz (obecnie mam 55cali od SONY sprzed 7 lat).

Dzięki za wszelkie wsparcie!
 
M

Maciej Bogdan

Guest
Pierwotnie planowałem wydać 5-6 tys. Teraz już oglądam telewizory za 10 tys. Chciałbym się zmieścić w 8 tys., ale jeśli będzie warto, to mogę dopłacić.

Oczekiwania mam umiarkowane. Na pewno nie zależy mi na świetnym dźwięku, bo filmy oglądamy z kinem domowym. Ważniejszy jest obraz. Chciałbym, żeby był odczuwalnie lepszy niż w moim obecnym tv, nie zacinał się, aplikacje chodziły płynnie. Obecnie najbliżej mi do minileda, ale tak jak pisałem, proszę o poradę.
 
M

Maciej Bogdan

Guest
No właśnie zastanawia mnie czemu jest taka różnica w cenie między modelem z 2022 a 2023. Muszę się do salonu wybrać...
 
Do góry