jaki tv 60" (wybiegając w przyszłaść chyba z 3D) wybrac do 5000zł

qazio

New member
witam, poszukuję jakiegoś tv (pewnie będzie to plazma biorąc pod uwagę że nadal mają najlepsze czernie i odwzorowania kolorów) w rozsądnej cenie do max 5000zł. Najlepiej dobrany rozmiar według ustawienia i wielkości pokoju to 60" toteż w tym rozmiarze sam się rozglądałem i znalazłem takowe (raczej skłaniam się ku LG bo mają niezłe parametry za rozsądna cenę, aczkolwiek wiem że Panasonic jest bardzo dobry ale cena już wysoka):

Lg Smart 60PZ750S


LG 60PM670S



LG 60PA6500

tv, na razie podpięty będzie pod naziemna cyfrową, a oko cieszyć na nim będę puszczając coś z blueray LG. Doradźcie coś rozsądnego od siebie biorąc po uwagę mój wybór lub zaproponujcie cos od siebie.



1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 5 x 6 m
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? ok 5 m
3.Ile osób zasiada przed telewizorem? Zazwyczaj 2
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? Często pod niedużym kontem, czasami na wprost
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć? Wisieć
6.Jak słońce świeci w pokoju? Okna tylko z jednego boku od południowej strony, słońce na TV pada najmocniej miedzy 10:30 a 12:00, są rolety.
7.Jaki masz obecnie telewizor? LCD Sharp 52x20e
8.Co chcemy aby telewizor posiadał? Dobry obraz, kilka HDMI, kilka USB, podłączenie do Internetu obojętnie kabel lub Wifi, Mpeg 4
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? Cyfrowa naziemna.
10.Jakie urządzenia? Blueray LG, odtwarzacz multimedialny mediathor hd, komputer, konsola
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? Średnio z 4-6 godziny.
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? Bez różnicy
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Sport ,Filmy, Seriale.
14.Czy zamierzasz serfować po internecie? Ciężko powiedzieć raczej będę korzystał z aplikacji TV.
15.Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? Tak , ok20%
16.Preferencje co do marki? Raczej nie, czekam na sugestie
17.Preferencje co do wielkości ? Po moich obliczeniach 60”, chyba że skłonicie mnie do drobnej zmiany
18.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? Zdecydowanie wieczorem.
19.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 5000zł
20.Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Raczej powinien mieć na przyszłość bo może kiedyś nadejdą lepsze czasy, na razie w TV nic nie ma a sam nie mam odtwarzacza 3d a z netu jak cos ściągnę na pendrive to bardzo sporadycznie, co do pasywnej czy aktywnej sami się wypowiedzcie co na razie warto.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To ja poprosiłbym o prezentację w domu :
Sharp 60LE740 i LG 60 PM 670.
Sam najlepiej wybierzesz.
 
Do góry