Jaki Tv 60'-65' ...Proszę o pomoc w wyborze

Og3

New member
Witam...
Przygotowuję się do kupna nowego telewizora o rozmiarze 60'-65'.
Na początku obserwowałem Samsung'a UE65F8000 sporo czytałem na temat tego modelu miałem również możliwość testowania po wstępnej kalibracji.Przez długi czas skupiałem się w zasadzie tylko na tym jednym modelu,aż do momentu wejścia na HDTV.
Na chwilę obecną jestem "wyleczony" z tego modelu uważam,że 40% odgrywa marketing.
Obecnie pod lupą znajdują się "
* Panasonic TX-50VT60E
* Panasonic TX-65VT50E
* Panasonic TX-60zT60E ( chociaż ten model ze względów finansowych mnie przeraża trochę)
* Sony KDL-65W855A
Mam zamiar kupić Tv głównie pod Ps4,Ps3,X360 i filmy wysokiej rozdzielczości.
Wielkość pokoju w któym docelowo znajdować ma się telewizor ma 34m2

Zwracam się o pomoc być może,że polecicie coś innego w tym przedziale cenowym.
Pozdrawiam...
 

Og3

New member
Nad Sharpem też się zastanawiałem...
z Tym żę 65' to jest maks co mogę wstawić gdyż stojak pod Tv mam już zainstalowany i skos blokuję większą powierzchnię...
a z tymi Tv co podałem jest coś nie hallo?
Proszę o popowiedź,a ja w między czasie zmierzę prześwit i wysokość Sharpa
Pozdrawiam
 

Og3

New member
@ kiki chciałbym przeznaczyć na Tv między 12-15K z czego te 15k to już jest próg absolutny ale wiem że ten Tv jest numero uno na chwilę obecną i być może lepiej będzie dozbierać różnicę...
 

Og3

New member
Powiedzcie jeszcze czy koncentrować się na Plazmach czy Led'ach...?
Zależy mi również na 3D ale traktuję je jako dodatek nie bazę.Różnica między aktywnym a pasywnym jest znaczna ?Jeśli dobrze rozumuję to atywne oddaje 1080p a pasywne 540p? Sterowanie gestami zbędna rzecz ale bezprzewodowe podłączenie do internetu mile widziane.
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
Bierz Panasonic TX-65VT60E za 12200 zł , absolutnie nie starszy VT50 nieudana seria.ZT gra tak samo za to ile mniejszy i nie wart tej ceny z kosmosu.Jakość tego tv to rewelacja w tej cenie, po kalibracji szczęka opada za każdym razem kiedy go włączam !!!! Sony 65 w855 to miernota, słabiutka czerń,kąty i kontrast.
 

maderos

Member
Bez reklam
Posłuchaj Kikiego. Za taka kasę lepiej się przekonać osobiście jak grają ww telewizory. Poza tym, żeby nie było rozczarowania najwyższym modelem panasa. ZT jest świetny ale raczej do kina i to tylko wieczorem/nocą.

Wysyłane z mojego LG-P880 za pomocą Tapatalk 2
 

Og3

New member
@ kiki na chwilę obecną nie jestem w stanie przeprowadzić prezentacji w domu gdyż za kilka dni wyjeżdżam i wracam w połowie grudnia. W tym też okresie chciałbym zakupić nowy tv.
Pozdrawiam
 

Kali

Member
Jaki TV 60-65

Z jakiego powodu wyleczyłeś się z samsunga 65F8000?.
Również poszukuję TV w tej cenie. Obecnie mam KURO ale chyba chętnie bym poznał technologie LED. Ten Samsung wydaje się O'K
Paweł












Witam...
Przygotowuję się do kupna nowego telewizora o rozmiarze 60'-65'.
Na początku obserwowałem Samsung'a UE65F8000 sporo czytałem na temat tego modelu miałem również możliwość testowania po wstępnej kalibracji.Przez długi czas skupiałem się w zasadzie tylko na tym jednym modelu,aż do momentu wejścia na HDTV.
Na chwilę obecną jestem "wyleczony" z tego modelu uważam,że 40% odgrywa marketing.
Obecnie pod lupą znajdują się "
* Panasonic TX-50VT60E
* Panasonic TX-65VT50E
* Panasonic TX-60zT60E ( chociaż ten model ze względów finansowych mnie przeraża trochę)
* Sony KDL-65W855A
Mam zamiar kupić Tv głównie pod Ps4,Ps3,X360 i filmy wysokiej rozdzielczości.
Wielkość pokoju w któym docelowo znajdować ma się telewizor ma 34m2

Zwracam się o pomoc być może,że polecicie coś innego w tym przedziale cenowym.
Pozdrawiam...
 

Og3

New member
Kupując nowy tv skupiam się po pierwsze na wyswietlamy obrazie a ten w samsungu nie daje tego co moze dać Panasonic TX65Vt60 czy Sony KDL 855w.
Przy szybszych akcjach jakby tracił ostrość i jest za jasny jak dla mnie ale to pewnie dlatego ze nastawiam się na plazme i tam czarny jest naprawdę czarny a nie szary czy zielony.
Koncentrując się na telewizorze za 13.000pln powinien być o wiele ładniejszy i płynniejszy obraz. Niestety samsung to wyśmienity marketing, tv nafaszerowany jest niesamowicie dużą ilością gadżetów a ja chcę mieć obraz igłę a nie przełączać programy ręką siedząc 3 m od tv.
 

Og3

New member
@tdx Obraz uważam za słabszy gdyż wcześniej skupiałem się tak jak wyżej napisałem tylko i wyłącznie na F8000 i nie miałem porównania z innymi modelami od konkurencji. Takie jest moje zdanie na ten temat
 

Kali

Member
Miałem porównanie w domu Panasonica 65VT60 z Sharpem 70LE835.
Jak zacząłem oglądanie zdecydowanie lepsza była plazma, jednak jak pobawiłem się trochę ustawieniami to Sharp wypadł bardzo dobrze- porównywalnie z VT.
Jestem przyzwyczajony do obrazu plazmy, ale Sharp po ustawieniach grał naprawdę dobrze a samsung jest od niego podobno lepszy- choć nie porównywałem go w domu.



@tdx Obraz uważam za słabszy gdyż wcześniej skupiałem się tak jak wyżej napisałem tylko i wyłącznie na F8000 i nie miałem porównania z innymi modelami od konkurencji. Takie jest moje zdanie na ten temat
 

Og3

New member
@tdx
Miałem okazję testować dzisiaj 65f8000 porządnie skalibrowanego i obraz był naprawdę ostry, kolory wyraziste ale w dalszym ciągu lekko zbyt jasny.
Powiedz mi proszę jeśli mozesz jak wygląda sprawa z Input Lagiem w f8000?
Pozdrawiam
 
Do góry