Jaki TV 55" w cenie takiej jak trzeba :)

budzik61

New member
Kiki, please, ratuj - bo ja CHCĘ JUŻ PODJĄĆ DECYZJE I JUŻ MIEĆ!!!! :))))))

Co byś wziął: któregoś Philipsa czy TCL X2?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale masz w TCL podwajanie linii.
Poczytaj:

TCL X2 65" czyli miłość (nie)od pierwszego wejrzenia. Pora na to żebym w końcu się wypowiedział. Tv kupiony od kikiego i po miesiącu w pudle /przedłużający się remont/ zawisł na ścianie na początku listopada i ... powiem szczerze że byłem załamany, smużenie, cieniowanie, clouding? jakaś masakra. mówie amen 14dni na zwrot minął trzeba będzie bujać się z gwarancją. Wysłałłem wiadomośc do kikiego on dał namiar na Marka i zaczeły się rozmowy /po raz kolejny muszę stwierdzić że obsługa posprzedażna i podejście do klienta na poziomie level ekspert! wieczorami przy piątku w czasie wolnym Marek spokojnie i cierpliwie rozmawiał tłumaczył analizował/ Zaczeliśmy od softu 500 i sporo się poprawiło, obraz zaczął wyglądać dużo lepiej. Sam system na V495 na którym dostałem tv pracował stabilnie i ok nie miałem jakiś zastrzeżeń ale po zmianie na v500 tv dostał znanej wszystkim bolączki samostartu... wywaliłem wifi /mam po kablu neta/ szybki start i pomogło. potem przyszła wersja 509 i... w końcu mam tv który chciałem kupić. Obraz po zabawie z ustawieniami /dostałem kalibrację ale po 1 pod wersję 495 a po 2 jakoś nie pode mnie te ustawienia/ wygląda mega, nie ma cieni, smużeń czy innych udziwnień. czerń jest czarna a biel biała Narcos w hdr na netflix mnie rozwalił. wszyscy znajomi nie mogą się nadziwić jak pięknie wygląda i tv i kolory i obraz. 4k z netflix tych którzy nie mieli z tym kontaktu sadza ze zdziwienia. system po całodniowym oglądaniu netflixa działa normalnie bez zawiasu. Tv póki co się nie włącza sam. Oby tak dalej. Dźwięk - nie jest to soundbar z wooferem ale w porównaiu do tego co oferują głosniki w innych tv jest rewelacja. Filmy ogląda się ekstra. I wiem że nie jest to 120Hz i ktoś kto 120hz używał nie odnajdzie szczęścia w x2, nie wiem tez czy polecił bym go tym którzy tv włączają na serial i gaszą ze względu na androida który póki co idealny nie jest, ale... jesli ktoś tak jak ja szuka nietuzinkowego tv z nowoczesnym system i naprawdę świetną jakością obrazu w cenie która kładzie konkurencję na łopatki /x2 to QD i o tym trzeba pamiętać/ to polecam szczerze! a zakupy u kiekiego tym bardziej, bez względu na to jaki tv powiesicie na ścianach w domu kiki to porządny i uczciwy sprzedawca.
http://www.hdtv.com.pl/forum/tcl/13...kropek-kwantowych-qd-lepszy-od-oleda-106.html
 

budzik61

New member
Czytałem :)
No ale tu słowa o sporcie nie ma... Za to jest mnożąca wątpliwości uwaga o 120Hz (" I wiem że nie jest to 120Hz i ktoś kto 120hz używał nie odnajdzie szczęścia w x2")

Dlatego pytam o Twoja opinię :)


BTW czy dobrze rozumiem, ze Philips 8602 to też QLED?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Płynność masz pełną do opisanych Twoich potrzeb !
Philips 65PUS8602 - tak to model z kropkami kwantowymi i soundbarem.
 

budzik61

New member
No to chyba nie ma się nad czym zastanawiać i będzie Philips.
Ten pas na dole to soundbar?
Obejrzę sobie go jeszcze gdzieś na żywo i zgłoszę się w celu dogadania szczegółów transakcji:)

Dziękuję ci bardzo za pomoc.
 
Do góry