Jaki tv 55" full hd

mietek440

Member
1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? ok.10m2
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? ok. 3,8
3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2-3
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? Na wprost
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? wisieć
6.Jak słońce świeci w pokoju ? Pada bezpośrednio na ekran z odległości 4,5 m, ostatecznie mogę zasłonić roletę
7.Jaki masz obecnie telewizor ? JVC 42S90
8.Co chcemy aby telewizor posiadał ? Dobrej jakości obraz, przydałby się przyzwoity dźwięk jeśli jest taka możliwość .
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? NC+
10.Jakie urządzenia ? dekoder NC+
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? około 10
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Raczej matową zw wzg na padanie słońca na ekran
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Filmy,Filmy przyrodnicze
14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? sporadycznie
15.Czy zamierzasz grać w gry - sporadycznie xbox360
16.Preferencje co do marki ? Raczej nie TCL
17.Preferencje co do wielkości ? 50-55""
18.Co Cię denerwuje w telewizorach ? niepłynny obraz
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? różnie, ale częściej wieczorami
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? około 3500
21.Czy telewizor ma mieć 3D - nie

Z propozycji dla innych forumowiczów znalazłem
Czym się różni ?
Panasonic 55CS630e
Sony 55W755C
Lub proszę o inne propozycje .
 

suchy0070s

New member
Ja kupiłem za 3150 55W755CB na Alledrogo, dziś lub jutro ma przyjść. Sprzedawca twierdzi, że nówki sztuki, produkcja 10.2016. Chyba mówisz o innym sprzedawcy, bo ten co ja kupiłem ma 3 negatywy.
 

mietek440

Member
Samsung jakoś mi nie leży , suchy możesz podać nazwę sprzedawcy z allegro i nr numer do niego bo aukcja najwyraźniej skończyła się .
 

suchy0070s

New member
Widzę, że kolejny "dobrodziej" sprzedawca na allegro sprzedawał 755CB. Napisałem maila co z moim piątkowym zamówieniem, to on pisze, że telewizory się już sprzedane. Ja mu na to, że zamawiając w piątek miał je, a jeszcze w dniu dzisiejszym jest aukcja 4/10 na stanie. Chwilę potem aukcja zakończona, "przypadek? Nie sądzę." Widocznie miał może, kilka powystawówek, bo powiedziałem, że mu odsyłam jak sprwadzę w menu serwisowym, iż były używane. Do tego jak powiedziałem, że przysługuje mi 14 dni na zwrot, on na to, że niechętnie robią zwroty, to coś mi sie lampka zapaliła, że może być nie tak. No i teraz znowu poszukiwanie nowego tv FHD......też jakoś średnio mam zaufanie do tego Samsunga 60 6240.
 

suchy0070s

New member
Wegatv.......już wycofał aukcję, trzeba poczekać po świętach i kupić, bo teraz cwaniaki zawyżyli cenę tv bo okres świąt więc dla nich "żniwa", i sztuczne obniżanie cen.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ściemniają, modele W755 to zakończona produkcja .
Jeśli zakup na 3 lata to ok. ale jeśli zakup na dłużej to o fullhd zapomnij.
W przyszłym roku koniec produkcji fullhd i wkrótce skończą nawet aktualizacje.
A materiałów natywnych 4K nawet nie odtworzysz.

Przy zakupie na 3 lata:
- LG 55LF652 za 2999 zł
- Panasonic 55CS630 za 2999 zł
Kalibracja gratis

Przy zakupie na 7 lat:
- Philips 55PUS6561 za 35999 zł
- TCL 58S7806 za 3299 zł
Kalibracja gratis.
Ustawienia obrazu, błędy związane z nieprawidłowym obrazem

Zaloguj się tylko w Klubie HDTV :
http://www.hdtv.com.pl/forum/o-forum-i-serwisie/14168-klub-hdtv-com-pl.html#post104906
 

suchy0070s

New member
Jednak męska rozmowa pomogła.....o dziwo. Czekając na kuriera z zakupionym telefonem, okazało się że.......przyjechał kurier z SONY 55W775C :) Widocznie dotrzymał słowa Wegatv. Sprawdziłem od razu tabliczkę znamionową, żeby zweryfikować czy prawdą jest, iż te telewizory nie są produkowane. Okazało się, że faktycznie jest produkcja 10.2016 (mam nadzieję, że nie produkuje tych tabliczek Wegatv). Telewizor fabrycznie oklejony i zapakowany, sprawdziłem w menu serwisowym a tam: 00000 00001 00000 , z tego co wiem to znaczy, że telewizor był raz włączony. Na szybko go uruchomiłem, bo i tak będzie używany na nowym mieszkaniu za 2-3 miesiące, a zależało mi na dobrym FHD. Bez żadnego kombinowania w ustawieniach obraz bardzo dobry, czerń ok, na pewno nie gorsza niż w plazmie Panasonica 37. Myślę, że kalibracja wydobędzie z niego to co najlepsze w tym tv. Dla niedowiarków, zrobiłem specjalnie od razu zdjęcie tabliczki, które mogę podesłać lub wkleić tutaj później.
 
Do góry