Jaki tv 55 - 65 cali do 6 000 zł

Myschryn

New member
Witam serdecznie.

Jestem kompletnym laikiem cały tydzień poświęciłem szukaniu tego odpowiedniego tv ale szczerze mówiąc od czytania tych wszystkich artykułów i recenzji telewizorów jestem głupszy niż przed ich przeczytaniem. Do tego wszystkiego jeszcze oferta telewizorów jest tak obszerna że nie sposób się pomylić w ich nazwach czasami mam wrażenie że producenci celowo podobnie nazywają telewizory żeby ludzie w sumie nie wiedzieli co kupują. Podejrzewam ze w większość osoby które kupują tv w markecie podporządkowują się sugestii sprzedającego który bardzo często nie ma zielonego pojęcia co mówi i co wciska tak na prawdę klientowi.

Ok wracając do sedna poszukuję telewizora miedzy 55 - 65 cali który będzie przyzwoicie odwzorowywał kolory, na którym będzie można obejrzeć mecz czy w przyszłości odpalić konsolę, a obraz nie będzie przy tym tragiczny rozmyty czy posiekany przez miotające pasy. miło by było jakby opcja smart chodziła sprawnie (posiadam internet z światłowodu o dużej mocy) odległość oglądających powyżej 3 metrów. Dodam że mój salon to 50 m2 więc jest ogromna przestrzeń. Przejrzałem kilkadziesiąt rożnych tv i nie mam pojęcia co wybrać. oto co znalazłem ja. proszę o przejrzenie moich pozycji i ukierunkowanie mnie na wybór tego odpowiedniego. Jeśli jednak w moim zestawieniu nie ma tego który zaproponujecie to proszę o podanie jaki mógłby to być inny model. Z tym że coraz bardziej nastawiam się jednak na 65 cali.



1) Sony KD-55XF9005

2) Sony KD-55XE9305

3) Sony 55XE9005

4) Samsung UE55NU8042T

5) Samsung 55MU8002

6) Samsung 55NU8042

7) Samsung 65NU8002

8) Samsung 65NU7002

9) Panasonic TX 58XF780E

10) LG 55SJ850

11) LG OLED55C7V

12) LG 55EG9A7



Zdaję sobie sprawę że lista jest długa ale proszę o pomoc bo sam już nie wiem co wybrać.
 
Do góry