Jaki TV 50 cali

fred23

Member
Witam . Doradźcie jaki TV do gier , PS3, PS4 i pewnie PS5 , odległość 2-2,2 m , z nasłonecznieniem nie ma problemu , zamykam rolety zewnętrze i po krzyku , budżet ok 2-2,5 tys ...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Bardzo dobry wybór.
LCD Qled, z bardzo dobrym wyposażeniem.
Masz w specjalnej ofercie dla niebieskich członków forum.
 

fred23

Member
Ok , czyli trafny wybór , to ma byc prezent dla młodego na urodziny i pod choinkę , więc się nie pali ... pomyslimy coś Kiki ;)
 

johnpol

New member
Jeżeli można się podwiesić to mam pytanie QE50Q67AAUXXH czy QE50Q67TAU ? Przyzwyczaiłem się do samsunga ale może być coś innego do 2600. Czy może 50PUS7906 ?


Telewizor będzie podłączony do kina HT-C5550 samsunga.


Dodam że jak ostatnio wybrałem TV (samsung LE40C650) dzięki forum to już 10 lat śmiga.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Qled to też LCD który ma dodatkowo folię kropek kwantowych.
Z tego co podałeś to zdecydowana różnica po stronie Philipsa 50PUS7956.
Oby nowy śmigał Ci jeszcze dłużej.
Masz na matrycy Va, niski input lag, nowy procesor,wysoka wydajność.
I mieścisz się w klasie cenowej bo masz go dla niebieskich członków forum za 2350 zł z pakietem.
 

mcrjoker

Klub HDTV.com.pl
VIP
Hej, mam nadzieję, że nie tyczy się to każdej sztuki tego modelu (PUS7956), ale pójdź lepiej do sklepu poklikać sobie pilotem i zobacz, jak TV reaguje. Zajrzyj do tematu:
Posiadacze PUS7956, pomóżcie!
Musisz wpisać w szukajkę, bo nie mogę linków wstawiać jeszcze...
 

johnpol

New member
smugi rozumiem jako ślad na ekranie przy obrazie np. zawodnicy w piłce za poruszającym się zawodnikiem pozostaje ślad.



w media expercie gość coś o smugach przy sporcie wspominał jak pytałem o 55pus7956
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale napisz proszę jakie masz warunki w pokoju ?
Jakie masz potrzeby i oczekiwania?
Siedzisz na wprost czy z kątów bocznych ?
Jaki masz teraz telewizor ?
 

fred23

Member
Pisałem kiki wcześniej, TV głownie do gier PS3, PS4 Pro i pewnie za chwilę PS5 , odległość 2,5 m , cena max 2500 , aktualnie gramy w salonie na LG65SM8600 , żeby zwolnić salon, wiadomo , więc u młodego w pokoju ląduje wszystko do grania ...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wielkość ma znaczenie, więc wybór bardzo dobry w klasie, bo po kalibracji gra bardzo dobrze.
 
Do góry