Jaki TV 50 cali do 4000zł

ma/rek

New member
1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 23m
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? od 3m do 5m
3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? 1-4osób
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ?na wprost ale również bokiem
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? wisieć
6.Jak słońce świeci w pokoju ? prawie cały dzien (duże okna 5m)
7.Jaki masz obecnie telewizor ?Panasonic 21 cali
8.Co chcemy aby telewizor posiadał ? przede wszyskim dobrą jakość obrazu, smart tv
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? kablówka Vectra
10.Jakie urządzenia ? DVD, dekoder kablówki
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? 8h
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? nie wiem
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? filmy, seriale ,sport,bajki
14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? jak mi sie spodoba
15.Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? na razie nie ale dzieci rosną
16.Preferencje co do marki ? jak najlepsza :wink:
17.Preferencje co do wielkości ? ok 50cali +
18.Co Cię denerwuje w telewizorach ? jakość obrazu
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? różnie
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 4000zł
21.Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? nie mam zdania
 

ma/rek

New member
Z tym
Phliips47PFS7509 z potrójnym ambilightem i subem bezprzewodowym.
to trochę przeszarżowałeś cena trochę za wysoka
Rozważałem Samsung 50 H6400 ty polecasz Samsung 50 H6200 czym się różnią?
Sony 50W 829 też biorę pod uwagę
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wcale nie przeszarżowałem - cena dla niebieskich jest specjalna i jak chcesz mieć efekt WOW w domy - to Philips ten PFS7509 to Ci dokładnie gwarantuje.
 

agricola

New member
7509 moim zdaniem znajdziesz w tym rozmiarze lub w niewiele mniejszym w swoich preferencjach cenowych. Zawsze istnieje alternatywa w postaci modelu 7109, który ma jednak podwójny ambilight, ale najważniejsze, że go ma. Poza tym niski input lag, jakbyś chciał podłączyć konsolę do gier to się przyda.
 

pedeef

New member
Jeżeli ma to być 50" polecam Sony W829 i lub tańszy W805. Ceny jak na Sony w modelach W8 nie są wygórowane wiele niezależnych testów na różnych portalach pokazuje że jest to jeden z najlepszych jak nie najlepszy 50 calowy tv 2014 roku średniej półki (górnej jej granicy :)) pod względem.
W wyborze go pomogli mi tdx i Karpaj którzy znają się na rzeczy i potrafią obiektywnie doradzić. Jestem bardzo zadowolony z tego TV. Wiele innych tv 50" wypadło na drodze dedukcji. Rozmiar ten w modelach 2014r np. w samsungu słabo się prezentuje ze względu na zastosowane matryce (nie samsunga) natomiast 48 i 55 calowe samsungi prezentują się już dużo lepiej.
 

Karpaj

New member
Bez reklam
. Rozmiar ten w modelach 2014r np. w samsungu słabo się prezentuje ze względu na zastosowane matryce (nie samsunga) natomiast 48 i 55 calowe samsungi prezentują się już dużo lepiej.
Uwierz że Sony w 50" też nie stosuje matryc Samsunga, bo takowe nie istnieją :p
Kwestia chęci, to można i dobre matryce znaleźć firm innych niż samsung i lg.
 

buldoggg

Member
Bez reklam
jest jeszcze model 50w815b z 2 tygodnie temu kosztowal 3699 zł a różni się tylko tym ze w829 ma motionflow ma x800 a model 815 ma x600.
 

jacekcy

New member
Soniak KDL-50W829B tym rozmiarze i budżecie to najlepszy wybór.

Mogą o tym świadczyć opinie na tym forum oraz na innych witrynach internetowych.

To również i moje zdanie.
 

ma/rek

New member
Wiele dobrych opinii słychać o Sony 50W 829 po za tym nieszczęsnym zasilaczem i zawieszeniem go na ścianę ,ale to szczegół, dziwne że niema go w saturnie, MM itp.czyżby był tak dobry ze został wykupiony:)
A tak na marginesie to jaki dobry sklep polecacie w Warszawie
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam

bhn92

New member
Bez reklam
no w829 bedzie chyba jednak lepszy jesli chodzi Ci tylko i wylacznie o obraz ale tez te 5 cali hmm to ponad 10 cm przekatnej;p
 
Do góry