Jaki TV 43" IPS za 1,5k

dzudzu9

New member
Witam,
Poszukuję TV dla teścia. Potrzebne - tak jak w tytule - 43" IPS (raczej ze względu na częste oglądanie pod kątem), budżet 1,5k.
Wymagania (poza powyższymi): płynność (programy sportowe), youtube oraz odtwarzanie różnych plików z usb. Nie potrzeba setek aplikacji, Android nie będzie zaletą.
Preferencje co do marki: Sony, LG, Samsung. Warunkowo: Philips. Odpadają TCL, Hitachi, itp.
To co mnie zainteresowało:
- SAMSUNG UE43NU7192 - największy problem to uboższa lista obsługiwanych kodeków w porównaniu z poprzednią wersją
- SAMSUNG UE43MU6102
- LG 43UK6300 - czemu musi być taki gruby?
- PHILIPS 43PUS6703 - z mojego punktu widzenia niestety Philips, ambilight też się nie sprawdzi bo TV często będzie odchylany od ściany o 45"

Sam miałem doświadczenie tylko z Samsungiem: 37B650 -> 46F6500 i byłem/jestem zadowolony, ale serii NU bym sobie nie kupił z powodu braku obsługi DTS i ograniczoną liczbę obsługiwanych kodeków.
Ale w tym przypadku, gdzie zakup nie jest dla mnie chyba bym się skłaniał ku UE43NU7192, ew. LG 43UK6300 gdyby nie był taki gruby.

Doradźcie :)
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z tych co podałeś Philips pod względem jakości.
Ale zacznij od 43TUD64 za 1499 zł lub TCL 43DP640 za 1499 zł
 

dzudzu9

New member
Do TCL jestem zrażony - przeczytałem zbyt wiele opinii o problemach z oprogramowaniem i wolałbym nie ryzykować.
43TUD64 - co to jest? Nie mogę znaleźć w internecie żadnych informacji.

Jest jeszcze LG 43UK6500, który design ma już bardzo ok.
 
Ostatnia edycja:

dzudzu9

New member
Na ostatniej prostej pozostali:
- SAMSUNG UE43NU7192
- SAMSUNG UE43NU7122 - z tego co patrzyłem to właściwie to samo tylko bez tunera satelitarnego
- LG 43UK6500 - niestety znacząco grubszy od samsunga :(

Miał być IPS, w międzyczasie mi się odmieniło na VA :) Z testów ten samsung nie najgorzej sobie radził w oglądaniu pod kątem i raczej to on będzie.

Muszę kupić już w tym tygodniu i chciałbym obejrzeć jeszcze na żywo, ale niestety póki co zdrowie nie pozwala na wypad do sklepu :(
 
Do góry