Jaki TV 3d bez efektu lustra.

forapiotra

New member
Witam.

Orientujecie się może który model plazm LG z 3d ma bardzo dobry filtr?
Interesuje mnie rozmawiar 50 calowy.

Wyczytałem w opisie modelu LG 50PZ570, czy jest to prawda a może tylko chwyt?
Nigdzie na youtube nie mogę znaleźć recenzji tego modelu, był za to model PZ550 i tam lustro bylo takie samo jak w PV350 i PK350.

Macie jakieś wnioski i rady?
Z góry dzięki.
 
Ostatnia edycja:

bigxlx

New member
Witam.

Orientujecie się może który model plazm LG z 3d ma bardzo dobry filtr?
Interesuje mnie rozmawiar 50 calowy.

Macie jakieś wnioski?
Z góry dzięki.

Najlepszy filtr - 50PZ950.
Ale teraz juz sa takie czasy, iz wszysy uzywaja materialow z polyskiem (rowniez w LCD - laptopy, tablety, telefony - wszystko sie swieci i jakos ludziom nie przeszkadza), a to w celu podniesienia stopy kontrastu.

Tak wiec kluczem do sukcesu jest dobranie optymalnej pozycji dla TV w salonie + oswietlenie nie powodujace odbicia na wysokosci oczu widza.
 

forapiotra

New member
kiki 40 cali to za mało, tylko i wyłącznie 50/51.
Pytam o ten model bo znalazłem dobrą cenę w necie.

Byłem dzisiaj w 2 sklepach na S-urn i MExp i nie widziałem tegoż modelu.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
nie mówiłem o wielkości 40" - ale podałem Ci tylko przykład ze zdjęciami. Są 46" , wejdą 52" a nawet 70"
 

BOBY70

New member
Czesć
Jestem użytkownikiem 60PK950 w bardzo nasłonecznionym pokoju i powiem Ci, że nie wiem o co całe to gadanie na temat odbić, lustra itp głupot. Ok gdy telewizor jest wyłączony to faktycznie jest lustro, natomiast gdy działa żadnych odbić nie ma, a jak już wspominałem mam w salonie dużo wielkich okien i dużo słońca.
 

forapiotra

New member
60pk950 ma filtr trueblack ktory jest gorszy od tego jak np w panasie g20 ale napewno nie jest z nim tak zle jak z modelem 350/550. nie wiem jak sie ma w kwetsii 750.
 

cactusek

New member
Bez reklam
Nie licz na to że telewizor z dolnej półki cenowej będzie miał filtr antyodblaskowy bo sam taki filtr kosztuje min 800zł jeśli porówna się modele Panasonica czy LG. Najtańszy tv z miarę dobrym filtrem to dopiero Panas G30 i wyższe modele. Z LG PZ750 i wyżej.
 
Ostatnia edycja:
Do góry