jaki tv 37"" lub 42" analogiczny do lx70p

aru

New member
witam ponownie. Juz praktyczine kupuje panasonic 32lx70p, zawachalem sie jednka na chwile bo podrozal 100-200 zl. Ale nie o to chodzi. Pomyslalem w ostatniej chwili ze moze jednak wiekszy.Powiedzcie - jaki z telewizorow 37 cali lub 42 cale jest analogicznie dobry jak wsrod 32 calowych panasonic lx70p


Dodam ze glownie do kablowki UPC i playstation
pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

bobik007

New member
Bez reklam
bierz większy napewno, ja mialem lx700 tv jest super, ale skurczył się tak, że nic nie widzialem :),musiałem wymienic na 37, jaką kwotę chcesz przeznaczyć na tv??dobrym rozwiązaniem byłby panas 37lz70
 

radzix

Member
Sharp 37 RD2 tylko może być kłopot z jego dostępnością lub JVC P80 są to tv, HD Ready oraz 100Hz. Natomiast Panasonic 37 LZ jest FullHD bez 100 Hz, przy tym rozmiarze lepiej 100Hz niż FullHD. Tylko musisz dorzucić 1500zł.
 

aru

New member
co do kwoty to wiadomo, imm mniej doloze tym lepiej. Sharpty mi sie troche nie podobaja z ta swoja obudowa, zalezy mi wlasnie zbey dowiedizec sie o 37 lub 42 jakosciowo dorownujacym panasowi lx70p. Jesli stosunek doplaty do jakosci bedzie ok to doplace i 1500 nawet. ale musial by jakoscia dorownac panasowi, jak juz zreszta pisalem.
 

aru

New member
czyli rozumiem ze te co wymieniles sa jednymi z najlepszych jesli chodzi o 37. Moze ktos wklei mi linki do jakichs testow :)
 

Franek35

New member
DO Radzika ma 100Hz
Telewizor TX-37LZ70 wyposażono w nowej generacji procesor Motion Picture Pro 100 Hz, który gwarantuje wyraźną, płynną reprodukcję scen zawierających szybki ruch. Dzięki temu efekt smużenia charakterystyczny dla telewizorów LCD został zredukowany o około 50% w porównaniu z modelami poprzednich generacji.. pozdrawiam
 

zibiwaw

New member
Franek35 napisał:
DO Radzika ma 100Hz
Telewizor TX-37LZ70 wyposażono w nowej generacji procesor Motion Picture Pro 100 Hz, który gwarantuje wyraźną, płynną reprodukcję scen zawierających szybki ruch. Dzięki temu efekt smużenia charakterystyczny dla telewizorów LCD został zredukowany o około 50% w porównaniu z modelami poprzednich generacji.. pozdrawiam


Poruszano ten temat na forum, PanasonicTX 37LZ70 jest FullHD bez 100HZ co mu nie ujmuje. Z LCD 37 cali może Toshiba 37z3030 ma 100hz i full Hd lub JVC 37P80 100hz.
pozdrawiam:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry