Jaki TV 32" - wymiana na nowszy z Panasonica E30

stk90

New member
Cześć,

2 lata temu bardzo dobrze doradziliście mi jaki wybrać telewizor. Wybór padł na Panasonic TX-L32E30E.
Jestem z niego zadowolony, ale rodzicom pada stary wysłużony kineskopowiec, więc stwierdziłem, że oddam im mój telewizor, a sobie kupie nowy, lepszy.

Czego brakuje mi w E30? Przeglądarki internetowej, wbudowanego wifi i to chyba wszystko.

Jestem zadowolony z Panasonica, więc chyba chciałbym, żeby nowy telewizor też był tej marki. Nie chcę, żadnego 3D. Fajnie jakby był bardzo energooszczędny.

WARUNKI POMIESZCZENIA:
podaj jakie masz warunki? kawalerka
odległość od ekranu ? 1,5m od stołu (za dnia), 4-5 m od kanapy (wieczorem)
jak słońce świeci w pokoju ? z lewej strony okno, jednak pokój jest zawsze ciemny
Jak duży jest pokój ? ok. 12m2
jaki masz obecnie telewizor? Panasonic TX-L32E30E
jakie programy najczęściej oglądasz? TVN, Polsat, TVP, Kuchnia TV, TVN Turbo, Discovery
więcej oglądasz w dzień czy wieczorem? dzień 30%, wieczór 70%
preferowana wielkość telewizora? tylko 32"
preferowana marka? Panasonic
czego nie lubisz w telewizorach? smużenia, bladych kolorów
jakie urządzenia będą podłączone? xbox, komputer
ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń? 50% tv, 30% filmy z komputera lub DVD, 20% Xbox
siedzicie na wprost telewizora czy również z katów bocznych? pod małym kątem
Czy ważne jest wifi? Tak
czy USB ma mieć czytanie filmów? ważne
jakimi złączami ? hdmi, do komputera, eurozłącze, chinch
jaki masz sygnał ? DVB-C, DVB-T
ile programów HD ? kilka-kilkanaście
ma stać czy wisieć ? będzie stał na półce narożnej na wysokości około 1,5m
Cena: <1900 zł



Z góry dziękuję za propozycje.
Pozdrawiam
 

Mixmich

New member
Myslę, że najlepszy będzie panasonic 32e6e za tą kasę, szczególnie że z poprzednika byłeś zadowolony. W tym roku za wiele ciekawych 32-calowych nie ma. Możesz jeszcze spróbować Samsunga 32f6400.
 

stk90

New member
Zniknęła opcja edytuj.

Zapomniałem dodać, że chciałbym, aby nowy telewizor miał takie same lub lepsze parametry jeśli chodzi o jakość obrazu, odświeżanie etc.
 
Do góry