Jaki tuner satelitarny do 1000 zł??

miegwa

New member
Witam forumowiczów i proszę o pomoc. Chciałbym dokonać zakupu tunera satelitarnego o w miarę przyzwoitych parametrach. Gotówka jaką chcę przeznaczyć na ten cel to 1000 zł. Posiadam cyfrę + . Tuner który mam to jakiś żałosny powizyjny Philips. Mój TV to JVC 37M60BU. Proszę o pomoc w dokonaniu wyboru.
 

Mareq

New member
Witam, to ja, jesli mozna, tez podepne sie pod to pytanie gdyz mam ten sam dylemat. Juz na tym forum czytalem post zadowolonego forumowicza ktory wymienil tuner C+ z Philipsa na Thomsona (tez z oferty C+) i jest zadowolony - widac roznice w jakosci. Nawet zastanawiam sie nad zakupem ale na Allegro nikt nie oferuje takiego sprzetu. Czy moze ktos wie gdzie mozna dostac taki tuner i ile to kosztuje. Podobnie z Samsungiem A200 -tez dosc egzotyczny model ...
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Witajcie odnośnie Samsunga to mają one problemy z niektórymi modułami.Cena A200C 649zł,A300W799zł.Od siebie dodam kupując tuner dobrze miec serwis (są w kraju dobre firmy sprzętu i serwisu) bo wszystko ma prawo się zepsuc. Pozdrawiam
 

roman1950

New member
Mareq napisał:
Witam, to ja, jesli mozna, tez podepne sie pod to pytanie gdyz mam ten sam dylemat. Juz na tym forum czytalem post zadowolonego forumowicza ktory wymienil tuner C+ z Philipsa na Thomsona (tez z oferty C+) i jest zadowolony - widac roznice w jakosci. Nawet zastanawiam sie nad zakupem ale na Allegro nikt nie oferuje takiego sprzetu. Czy moze ktos wie gdzie mozna dostac taki tuner i ile to kosztuje. Podobnie z Samsungiem A200 -tez dosc egzotyczny model ...

proponuje Philipsa DBOX 2xintel cyfra chodzi super
 

qot

New member
Fregison

A co myślicie o Fergusonie PVR 9000 ?

Ma wyjscie RGB + tysk 80 GB ...

Jakiej jakości obraz z niego wychodzi na LCD lub Plazme ??
 
Do góry