Jaki tuner HD ????

Macko-2

New member
Przymierzam się do zakupu tunera FERGUSON HF 8900 HD i modułu Cyfrowego Polsatu HD CI. Co sadzicie o tym zestawie. Czy ten tuner jest OK ? Bardzo proszę o opinię.
Pozdrawiam, Macko02
 

SAT_ANTHD

New member
Dobry tuner, polecam do niego zakup dysku zewnętrznego twardego 2,5 cala! wtedy nie będziesz potrzebowała dodatkowego zasilacza do dsyku i podpiąć go pod USB w tunerze i masz tuner z dyskiem twardym. Możesz wówczas nagrywać programy. Tuner jest "edukowalny" i bardzo dobrze współpracuje z modułami CI polsatu. Pozdrawiam
 

siowan

New member
A morze koledzy wiedzą co zrobic w przypadku braku hbo hd polsat sport hd z transpordera 12265v inne hd działają bezproblemowo . Zaznaczam że mam te kanały w pakiecie do modułu cam do 2009.10.05
 

BaDD

Member
Na Fergusonie nie wiem jak to działa, ale na moim Technisacie są 4 możliwości wyszukiwania/dodawania kanałów (automatyczne, ręczne itd).
Podejrzewam, że Ferdek musi mieć takie funkcje. Zapisz sobie na kartce dane każdego kanału (częstotliwość, polaryzację itd.) i rozpocznij wyszukiwanie a potem dodaj do listy kanałów.
I tyle
 

gorylla

New member
Bez reklam
siowan napisał:
A morze koledzy wiedzą co zrobic w przypadku braku hbo hd polsat sport hd z transpordera 12265v inne hd działają bezproblemowo . Zaznaczam że mam te kanały w pakiecie do modułu cam do 2009.10.05

Też mi zniknęły te kanały. Po telefonie do polsatu okazało się, że zmieniły się dla nich polaryzacje. Musisz zapytać, co i jak pozmieniać.
 

siowan

New member
dzwoniłem i jestem rozczarowany bo pan mi doradził to co robiłem wcześniej [reset ustawienia fabryczne] i dalej nic ,morze mam zły soft[11.21.od] najnowszy,proszę o podpowiedz co zrobic by oglądac te kanały hd dzięki z góry
 

AGUARES

New member
ferguson

wyszukaj kanaly recznie i dodaj je do listy lub wgraj nowa liste listy poszukaj na forach o tematyce sat masz forum plff to masz forum dotyczace tylko fergusona
 
Do góry