Jaki tuner DVB-T ma Samsung 656 ??

rafel1809

Member
Nie ma w specyfikacji, czy mpeg-2 czy 4, ale działa to co ma działać, zwał jak zwał. Na potwierdzenie - z naziemnej cyfrowej:) załącznik
Pozdro
 

Attachments

  • IMG_0008.JPG
    IMG_0008.JPG
    141,5 KB · Wyś: 7357
  • IMG_0010.JPG
    IMG_0010.JPG
    164,8 KB · Wyś: 7540
Ostatnia edycja:

rafiraptor

New member
Witam, jestem laikiem więc proszę o wyrozumiałość. Kolega powiedział mi, że mogę na moim Samsungu LE52A656 odbierać programy HD za pośrednictwem zwykłej anteny. Tymczasem na ekranie pojawia się komunikat "Rozdzielczość HD nie jest obsługiwana" -dlaczego?
 

amadeo

New member
HDTV w MPEG2 jest technicznie jak najbardziej możliwy np. TV Sony mogą odbierać taki sygnał. Jednakże ze względów ekonomicznych HDTV nadawany jest tylko w MPEG4.
 

Rafak1

New member
Aby odebrać MPEG 4 ja stosuję moduł Viaccess CI CAM NP4 ale nie pozwala on na odbiór kanału HD - niestety :( ale to już coś -moduł działa dobrze z TV samsung seria 6
 

lyszkin1980

New member
Witam
ja mam tv lcd samsung le40a556p i w specyfikacji jest napisane,ze posiada tuner mpeg-4 a gdy probuje wlaczyc naziemna telewzje wyskakuje ten sam komunikat " rozdzielczosc hd nie jest obslugiwana :
 

lyszkin1980

New member
Witam
ja mam tv lcd samsung le40a556p i w specyfikacji jest napisane,ze posiada tuner mpeg-4 a gdy probuje wlaczyc naziemna telewzje wyskakuje ten sam komunikat " rozdzielczosc hd nie jest obslugiwana :
 
Do góry