Jaki telewizor wybrać do 2 tys

rustin

Member
czyli ze zwykłych elcedeków ten samsung będzie najlepszy? i ma już to wszystko co potrzeba? tzn tuner wbudowany cyfrowy,odtwarzanie filmów z napisami,odświeżanie dobre itd? dobry ma kontrast dynamiczny czy jakoś tak?

bo jeżeli bym chciał plazmę to tego panasa tak?
 

rustin

Member
Skoro proszę o pomoc w wyborze tv do 2 tys i lcd to oczekuje takiej odpowiedzi a nie wszystko inne.Jak sie nie odpowiada na temat to można wogole prawda? chyba przymusowe pisanie nie jest.
 

marekdbr

New member
Na początku sorry za offtopic.

Chodzi mi tylko o kulturę, nic więcej.
Gdy pytasz o coś kogoś i Ci odpowiada inaczej niż byś chciał to mówisz "Z Toba wszystko w porządku?".
Może zrozumiesz, może nie.

Pozdrawiam
 

rustin

Member
marekdbr dzięki za rady, zachowaj je dla siebie. Nie wiem po co wogole piszesz, posty nabijasz? 3 razy pisałem o co mi chodzi i za każdym razem otrzymywałem co innego w odp dlatego tak napisałem.

kiki przepraszam jak cię uraziłem.

Proszę o konkretną odpoiwedz. Telewizor do maks 2 tys.
Proszę o najlepszy z możliwych lcd,bez ledów w rozmiarze 37cali i maks 42cale
I tak samo żebym miał porównanie o modele w tych rozmiarach plazmy.
Dziekuje
 

Mobile

New member
Weź tego samsunga co podałeś, to dobry wybór, żeby sprawdzić czy Ci się podoba technicznie zawsze możesz się przejść do sklepu, na Twoim miejscu bym go wziął.
 

marekdbr

New member
marekdbr dzięki za rady, zachowaj je dla siebie. Nie wiem po co wogole piszesz, posty nabijasz? 3 razy pisałem o co mi chodzi i za każdym razem otrzymywałem co innego w odp dlatego tak napisałem.

kiki przepraszam jak cię uraziłem.

Proszę o konkretną odpoiwedz. Telewizor do maks 2 tys.
Proszę o najlepszy z możliwych lcd,bez ledów w rozmiarze 37cali i maks 42cale
I tak samo żebym miał porównanie o modele w tych rozmiarach plazmy.
Dziekuje

Po 1. Samsung 40C650 będzie idealny do Twoich warunków i ceny.
Po 2. Postów nie nabijam ;) Nie mam 12 lat.
Po 3. Jednak nie zrozumiałeś, trudno.
 

marekdbr

New member
Niby stary model, ale na prawdę porządny lcd jak za taką cenę. ;) gdybyś dołożył z 300-400zł to byś miał nowy model, np. Panasonica czy Toshiby. Ale w tych warunkach i cenie dobry wybór to Samsung. Znajomy go ma i wiem, że nie ma skalibrowanego nawet, a obraz dobry i z SD i HD. Pozdrawiam
 

rustin

Member
Witam wszystkich po krótkiej przerwie :) dzięki wam jestem szczęśliwym posiadaczem Samsunga le40c650. Przez 5 lat sprawuje się wyśmienicie.

Zastanawiam się czy możecie coś polecić w podobnej kwocie do ok2 tys tylko żeby był z 50 cali bo ten za mały się zrobił :) znajdzie coś godnego zastępstwa?
Ważne jest aby odtwarzal filmy z USB i miał WiFi.
 

rustin

Member
Przecież nie pisałem że będzie ta sama odległość, telewizor będzie do nowego domu a tam kanapa będzie z metr dalej albo więcej. Więc co proponujesz?
 
Do góry