Jaki telewizor wybrać do 2 tys

rustin

Member
Witam wszystkich !
Nie znam się na telewizorach od razu mówię:)
Chcę jakiś kupić LCD ze względu na dobry obraz,mało awaryjny itd.
Będzie do oglądania z odległości ok 3-4m . Rozmiar jeszcze nie zdecydowałem bo ja chce coś 42 cale a narzeczona maks 37. Ale to już kwestia czasu :)
Wiadomo chcę aby był najlepszy jaki może być w tej cenie.
Chciałbym aby miał ze 3-4 wjeśc hdmi,ful hd( chyba lepsze niż ready hd) , 100mhz,aby miał ten już najnowszy tuner cyfrowy,najlepszy obraz, wejścia usb aby ogladać filmy np z pendrive z napisami.
Proszę o konkretne modele
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja zdecydowanie zostałbym przy wielkości 42" :
Panasonic 42UX 30
Toshiba 42SL 738
JVC 42 R 90
=========
Philips 37 4606
Sharp 37LE 320
Samsung 37 D5000
 

rustin

Member
Przecież ten JVC to ponad 3 koła kosztuje. Toshiba ponad 2tys i to sporo.
A z tych pozostałych to obojętne co wybiorę? myślałem że np samsunga tylko szukać a tu padałeś prawie każdą markę :)
 

rustin

Member
a ja pisałem że do 2 tys a nie do 2,5
A czy to różnica czy chcę 37 czy 42? pytam bo się nie znam :)
najlepiej proszę o jeden model najlepszy w tej cenie lcd 37 i 42 cali :)
 

rustin

Member
czy ja nie wyraźnie piszę czy co? do 2 tys i lcd a ty mi wrzucasz droższe i led albo plazmę. Tobie już podziękuje za rady.
 

Mobile

New member


PANASONIC TX P 42 U 30 SKLEP NEO24.PL TXP42U30 CENA - 1760zł
Panasonic TX-P42U30 E - Telewizor Plazmowy, Full HD - Panasonic **| redcoon Polska - 1743 zł
ELECTRO.pl - najlepszy polski elektromarket Telewizor plazmowy PANASONIC TX-P42U30E (gwarancja PANASONIC Polska) - 1761 zł

Jak szukasz w drogich sklepach, to się nie dziw, że Ci wychodzą sumy większe o 400zł. Czego więcej chcesz? Przecież mieścisz się w 2 tysiącach, po wliczeniu przesyłki jeszcze Ci zostanie ok. 150zł. Nie powinieneś tak hejtować kiki'ego, przecież chciał pomóc i na dodatek dobrze Ci doradził.
 

Mobile

New member
Czy telewizor LCD a Plazma to to samo?

Chciałbym aby miał ze 3-4 wjeśc hdmi,ful hd( chyba lepsze niż ready hd) , 100mhz,aby miał ten już najnowszy tuner cyfrowy,najlepszy obraz, wejścia usb aby ogladać filmy np z pendrive z napisami.

Nie, ale masz po 2 tysiącach takie wygórowane oczekiwania, że trudno znaleźć LCD, które spełni Twoje wymagania, dlatego lepiej się przenieść na plazmę, chociażby z tego powodu, że jest lepsza - krótko mówiąc. A rachunki za plazmę nie są dużo wyższe, możesz sobie obliczyć i Ci wyjdzie około 5zł rocznie więcej za prąd, gdybyś co dziennie korzystał 6h z telewizji.

o matko następny.
czy wy czytać nie umiecie czy co?

ZWYKŁY LCD DO 2 TYS

nie umiesz edytować? Poza tym - napisz do czego ma Ci służyć, bo jeśli do oglądania telewizji to chyba lepiej HD Ready, jeśli filmy i inne, to Full HD. Nie naskakuj na niego za to, że dał Ci leda, bo LED i LCD to prawie to samo, LED jest tylko cieńszy i ma parę pierdół.
 
Ostatnia edycja:
Do góry