Jaki telewizor wybrać? Budżet do 4500zł

Sandre

New member
No właśnie, chciałem Sonego xe8599 już miałem klikać to coś wszyscy krzywo na niego patrzą, Phillips 7502 odpadł przez te czernie i matrycę IPS. Ten Panas chodzi mi po głowie bo faktycznie apetyt rośnie i 58 cali to nie 55, ale tcl 65 też kusi, i nie ma masakrycznie złych opinii, ale boję się o niego w kontekście sportu.
 

Sorn

New member
Panowie, telewizor to nie penis. Nie musi mieć 65cali jak nie jest to potrzebne.
Wolę mieć mniejszy, ale lepszy jakościowo. Dla mnie to jest dziwne jak widzę tv 60 calowy za np. 3000zl.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Powiem Wam że w przypadku tv rozmiar ma znaczenie ! Ale to trzeba się przekonać samemu - stawiając jeden obok drugiego !
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Potwierdzam , zagra lepiej od Panasonica.
A wyposażenie w aplikacji czy multimedia - jest zdecydowanie lepsze w TCLu.
Zdecydowałem się na telewizor TCL 55C7006. Doszedł do mnie wczoraj. Jestem zachwycony dokładością jak i szybkością zamówienia (wielkie podziękowania dla użytkownika locoloco).

Telewizor jest świetny, polecam owy model z całego serca.
Telewizor 55 cali / 3000zł - Kino domowe, HDTV - forum.benchmark.pl
 

tomaszeklolek

New member
ue55mu7002, sony xe85, panasonic ex780, sony xe90 beda lepsze. Chyba ze za drogie to ktos, kto jest w stanie zaakceptowac brak uplynniaczy w tclu to moze kupic c70
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Jeśli ma być 55" to stawiałbym na EX780 (tutaj akurat 58" ale to i dobrze) lub XE90 z opcją XE93 - wszystko zależy od budżetu
Napisałeś że nie korzystasz z aplikacji internetowych i w tym przypadku Panas będzie super wyborem !
 
Ostatnia edycja:

Sorn

New member
LG 55EG9A7V - nie dostał i nie dostanie aktualizacji do WEBOS 3.5 Informację taką mam bezpośrednio od LG. Jest to śmieszna informacja zwłaszcza, że telewizor jest z kwietnia 2017 roku.
 

rafaaaal

Member
Mimo to jeżeli nie potrzebujesz 4k, nie grasz na konsoli to ten Oled full hd jest naprawdę bardzo fajną opcją.
Ja mam w starym LG też tego Web Osa i dla mnie chodzi bardzo dobrze, Netflix śmiga, cda śmiga inne stronki też. Na smarta nie mogę narzekać.

Nie wiem jak to jest z tym wsparcie czy kiedyś ono wygasa i niektóre aplikacje przestaną działać, tego nie wiem. U mnie śmiga od 3 - 4 lat
 

Sorn

New member
Mimo to jeżeli nie potrzebujesz 4k, nie grasz na konsoli to ten Oled full hd jest naprawdę bardzo fajną opcją.
Ja mam w starym LG też tego Web Osa i dla mnie chodzi bardzo dobrze, Netflix śmiga, cda śmiga inne stronki też. Na smarta nie mogę narzekać.

Nie wiem jak to jest z tym wsparcie czy kiedyś ono wygasa i niektóre aplikacje przestaną działać, tego nie wiem. U mnie śmiga od 3 - 4 lat

Za daleko się by cieszyć się 4K wiec Full HD jest dobrym wyborem, ale ten telewizor jest za młody by nie dostał aktualizacji. Liczę się, z tym że w końcu trzeba będzie kupić podstawkę do telewizora ale nie chce tego robić zbyt szybko :)
 

Sorn

New member
nie wiem przyznam, że jestem trochę zrezygnowany faktem, że jak kupię z WEBOS 2.0 to za pół roku będę musiał kupić podstawkę.
 

Adam85Rbk

Active member
Bez reklam
Pełna zgoda bo jak ten OLED nie dostanie webOS 3.5 to jest to nieporozumienie chyba...to co zrobił teraz LG to kryminał , właściwie zaorał tego OLEDa , dobrze że nVidia Shield tanieje...to go jeszcze ratuje
 

rafaaaal

Member
W tej kwocie masz jeszcze kilka ciągle powtarzających się modeli
55mu7002
55pus7502
55SJ 850
55xe8505 niestety wersja 9005 jest droższa o tysiaka
Jakies tam panasoniki ale tam bez dodatkowego boxa ze smartem nie ujedziesz.
Są jeszcze TLC x2 chyba kropkami kwantowymi? Lepiej niech się wypowiedzą bardziej obeznani.
Jest o czym czytać na forach. Każdy ma wad, w każdym trafiają się modele z Bublami. Kwestia wrażliwości osobistej na szczegóły i szczęścia co do modelu;)
 
Do góry