Jaki telewizor pod PS3???

tomasz21

New member
eLOO...od ponad polroku czekalem na ps3ke i slynne 1080p..ale jak to bywa zwykle z rynkiem Europejskim<ktory jest na szaarym koncu i ktory Kuteragi ma w d**** > bedzie wielkie opoznienie...na poczatku bez zadnego gadania byLem zdecydowany na peska3...ale teraz gdy jest juz przejsciowka do 360ki na 1080p i Gear of War to coraz badziej zwiekszaja sie moje watpliwosci;/;/...ale to nie moj problem...mam pytanie bo na dany moment cena fullhd jest kosmiczna i czy w dniach premiery europejskiej ps3 cena telewizorw bedzie przystepna<tzn ok 5tys>?? [chodzi o to ze chchialbym sobie sprowadzic ps3 z usa i zakupic telewizor nie czekajac do marca ale czy wtedy cena telewizorow bedzie duzo nizsza i czy wato czekac] ...na co mam zwracac uwazge kupujac telewizorek tylko pod ps3<jakie parametry,przekatna,czas reakcji itp> moze znacie jakeis telwizorki godne uwagi i polecenia oczywiscie full hd ...z gory dziekuje za precyzyja odp...
 

Jussi

New member
Bez reklam
Nie wiem czy tak latwo bedzie sobie sprowadzic ta konsole, przynajmniej oficjalnie, np ze sklepu czy cos. Sony ma bardzo restrykcyjne podejscie jesli chodzi o wprowadzanie swoich produktow na rynki poszczegolnych kontynentow... no ale kto wie...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
mozemy jedynie powiedzieć które telewizory do 5000 zł najlepiej radzily sobie z grą Xboxa.
32" Sharp BV 9
32 Loewe Xelos
32 Panasonic LX 600
32 Sony V 2000
32 Samsung N 71
32 Loewe Concept
32 JVC X 70

Na LCD Full Hd - jeszcze musisz długo poczekać do ceny 5000 zł .
Jeszcze długo.............................................
pozdrawiam
 

bruss

New member
witam,czytałem kilka tygodni temu w "dzienniku" o nowym modelu Benq 37" fullHD i czasem reakcji 4ms za ok.6 tys zł,ale szczegółów nie znam, może ktoś zna ten model?
 

tomasz21

New member
hmm...rozumiem ale interesuje mnie tylko 1080p.Czyli najlepiej jest poczekac na europejska premiere ps3 i wtedy poszukac jakiegos odpowiedniego telewizorka full hd??mam ciocie w usa:cool: ...a przewidywany jest jakis okres na spadek cen full hd w Polsce<mam na mysli okres kolo marca kwietnia a nie dzis> ??W Usa ten system jest <jednak znalazlem telewiorki na stronkach full hd w cenie 7tys,dlatego mialem nadzieje ze do kwietnia cos stanieje >...thx

Z gory dzieki
 
Ostatnia edycja:
Do góry