jaki telewizor lsd wybrac

smiechu24

New member
Witam potrzebuje pomocy chcialem kupic lsd ale nie wiem jaki. Glownie potrzebuje go do komputera i ogladania telewizji z odbiornika naziemnego z odleglosci okolo 3m pokój srednio nasloneczniony.Posiadam okolo 3500zl i myslalem nad 26" lub 27''.Mieszkam na wsi wiec nie mam dostepu do wiekszych sklepow z rtv wiec szukam fachowej porady.
 
Ostatnia edycja:

RS4

New member
smiechu24 napisał:
Witam potrzebuje pomocy chcialem kupic lsd ale nie wiem jaki. Glownie potrzebuje go do komputera i ogladania telewizji z odbiornika naziemnego z odleglosci okolo 3m pokój srednio nasloneczniony.Posiadam okolo 3500zl i myslalem nad 26" lub 27''.Mieszkam na wsi wiec nie mam dostepu do wiekszych sklepow z rtv wiec szukam fachowej porady.

Jak już wybierzesz LSD to myślę że model, rodzaj, przekatna i firma będzie nieważna, wszystko bedzie cudowne.

:D
RS4
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
LSD to jest 3-D

Kup koniecznie u sprawdzonego dealera, kupując niesprawdzony towar narażasz sie na odbiór 2-D
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Żarty żartami :) , (trzeba przykładać się do tego co się pisze), na początek musisz poczytać posty innych użytkowników, w takiej półce cenowej rozejrzyj się za samsungiem i lg.
 
Do góry