Jaki telewizor LED 46"

isiah

New member
Witam

Proszę o pomoc w wyborze telewizora 46". Główne kryteria to:
Smart TV (TVN player, ipla, przeglądarka)
DLNA
3D

Telewizor będzie głownie służył do oglądania Cyfry+ HD, i grania na PS3
Budżet do 4000 PLN

Na razie najbardziej podobają mi się modele Samsung-a z serii ES6...
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Panasonic 47ET5E
Toshiba 46TL938 (choć tu na smarta musisz poczekać do połowy grudnia, wtedy wejdzie ipla i tvn player, póki co masz bardziej standardowy smart)
Philips 47PFL6007
 

isiah

New member
Dzięki za szybką podpowiedź. Właśnie dzisiaj obejrzałem sobie Samsunga i niestety obraz mnie nie zachwycił. To chyba przez to że jestem użytkownikiem plazmy Panasonica i wydaje mi się że obraz na tym starym telewizorze HD Ready jest lepszy niż na tym Samsung-u. Chyba bardziej będę skłaniał się w kierunku Panas-a, Philips jakoś nigdy mnie nie przekonywał
 

tomekow

New member
Dzięki za szybką podpowiedź. Właśnie dzisiaj obejrzałem sobie Samsunga i niestety obraz mnie nie zachwycił. To chyba przez to że jestem użytkownikiem plazmy Panasonica i wydaje mi się że obraz na tym starym telewizorze HD Ready jest lepszy niż na tym Samsung-u. Chyba bardziej będę skłaniał się w kierunku Panas-a, Philips jakoś nigdy mnie nie przekonywał


Heh, też jestem użytkownikiem starej plazmy Panas. (42PV60H - która kosztowała kosmiczną kasę jak na tamte czasy) i szukam czegoś nowego (raczej z uwagi na 3D niż jakości obrazu - no może poza purple snakes ;p)

Skrobnij kilka słów jak wrażenia z nowego zakupu.
 
Do góry