Jaki telewizor LCD 46 cali polecacie??Sharpa lub Philipsa

szynas222

Member
Witam jaki telewizor LCD do 5000 tys polecacie?? Mysle o 2 firmach Sharp i Philips tylko w zakresie tych firm jest wiele modeli i kompletnie nie wiem jaki wybrac:( Nie wie moze Sharp 46xl2e?? Ale slyszlem ze to juz stary model i LCd philipsa w tym zakresie cenowym oferuje lepsze parametry obrazu
 

bielikk

New member
Bez reklam
szynas222 napisał:
Witam jaki telewizor LCD do 5000 tys polecacie?? Mysle o 2 firmach Sharp i Philips tylko w zakresie tych firm jest wiele modeli i kompletnie nie wiem jaki wybrac:( Nie wie moze Sharp 46xl2e?? Ale slyszlem ze to juz stary model i LCd philipsa w tym zakresie cenowym oferuje lepsze parametry obrazu


Godny polecenia Philips 47PFL8404H - cena w "necie" ~4500zł.
B.dobry obraz, b.dobre skalowanie, dobry dźwięk. Przejdź się do któregoś z marketów, i obejrzyj go sobie, poproś tylko żeby podłączyli "dobry sygnał"
 

szynas222

Member
bielikk napisał:
Godny polecenia Philips 47PFL8404H - cena w "necie" ~4500zł.
B.dobry obraz, b.dobre skalowanie, dobry dźwięk. Przejdź się do któregoś z marketów, i obejrzyj go sobie, poproś tylko żeby podłączyli "dobry sygnał"
A co myslicie o modelu SHARP LC-46LE700E i czym on sie rozni od LC-46LE600E W sumie te sharpy mi sie lepiej podobaja ale sam nie wiem co wybrac Sharp czy Philips prosze o dalsza pomoc
 
Ostatnia edycja:

MJot

Member
LE700 ma 100Hz - co daje lepszą płynność obrazu, funkcja ta jednak słono kosztuje

trochę Ci zamieszam - jak nie masz obiekcji co do rachunku za prąd, to weź plazmę - Samsunga B650 - do 5tys to nawet dostaniesz 50cali
 

szynas222

Member
Aha zeby byla jeszcze jasnosc takie sa warunki ogladania przez mnie telewizji:

-Odleglosc ok 2m
-Telewizor zawieszony na scianie
- pokoj srednio nasloneczniony
-ogladanie telewizji w dzien jak i na wieczor

I teraz pytanie czy z tak bliskiej odleglosc da sie ogladac 46 cali?? Czy to jednak za duzy telewizor jak na moje warunki??
Jesli chodzi o test to juz go wczoraj czytalem i w sumie Sharp wypada niezle. Jedna kilku uzytkownikow na forum narzekalo na np katy patrzenia z bogu i dziwne kolory oraz na to ze to 100hz w tym telewizorze nierobi wielkiej roznicy po przelaczeniu z 50hz. Sam nie wiem jak na jego tle wypada ten Philips

Slyszalem tez ze phlipsy maja jakby wiecej zielonego koloru a sharpy czerwonego:) Czy ktos moze mi skonftontowac te 2 modele
Philipsa 8404
Sharp 46le700

Bo roznica w cenie jest dosc kolosalna pierwszy ok. 4400 drugi ok . 5700. Czy to wina tego iz sharp ma podswietlenie led i czy warto wogole dokladac tyle kasy za to?? Jesli np philips ma szybki czas rekacji ogladam tez sport i bedzie telewizor podpiety pod PS3:)
 

kapsell

New member
Bez reklam
telewizory...

Z 2 m do "zwyklej" czyli domyslam sie analogowej telewizji (bo nie doszukalem sie jaki sygnal masz czy jakie urzadzenia podepniesz - konsole , tunery, odtwarzacze) to max 42" lub 37". 50hz w lc600 sharpa przy takim sygnale w zupelnosci wystarczy.
Choc mysle ze do ogladania tvp 1 i Polonii to i tak za dobry tv ;)
 
Do góry