Jaki telewizor (i soudbar)? 65 cali

piteron

Active member
Bez reklam
Niestety ks7000 nie jest jeszcze dostepny w dystrybucji dla "macantow" wiec nie miałem okazji sie jemu przyjrzeć
Ja cda nie mogłem odpalić w sklepie w domu smiga jak trzeba
Źyroskop a w zasadzie pilot zyroskopowy to taki myk jak w starszych wersjach. Sterujesz telewizorem za pomoca ruchów reka z pilotem
DSE dirty screen efect. Efekt brudnego obrazu. Wbij na YouTube zobaczysz o co chodzi
Mi wyskoczyl pierwszy babol. Mam UPC i karte ci+ za cholerę nie mogę zmienić numerow kanałów. Jak wstroje omijając UPC to nie ma polskiej czcionki w epg
I jeszcze jedno. Pisałem ze clouding jest ale mało widoczny. Było tak jak tv stal na podstawie. Dzisiaj go powiesilem i cholera albo juz osleplem albo cloudingu nie ma nawet grama. Tak jakby sie ekran rozprezyl czy coś nie mam zielonego pojecia
 

WuMike

New member
Bez reklam
Sprawdzałeś w sklepie nowy model Panasa 58DX750 i chwaliłeś go za dobry obraz. Napisz czy sprawdzałeś systemowy player do filmów, bo ten ubiegłoroczny był beznadziejny. Wszystkie pliki multimedialne wrzucone do jednego worka. Podobny totalny chaos panował w Sony X8509C, ale na Soniaku można było się chociaż wspomagać KODI. Jeśli player systemowy nie jest poprawiony, to Panas nie jest dla mnie, bo nie chcę kolejnego urządzenia przy TV.

Nie sprawdzałem multimediów, gdyż nie obchodzą mnie generalnie.
 

Pan_S

New member
Niestety ks7000 nie jest jeszcze dostepny w dystrybucji dla "macantow" wiec nie miałem okazji sie jemu przyjrzeć
Ja cda nie mogłem odpalić w sklepie w domu smiga jak trzeba
Źyroskop a w zasadzie pilot zyroskopowy to taki myk jak w starszych wersjach. Sterujesz telewizorem za pomoca ruchów reka z pilotem
DSE dirty screen efect. Efekt brudnego obrazu. Wbij na YouTube zobaczysz o co chodzi
Mi wyskoczyl pierwszy babol. Mam UPC i karte ci+ za cholerę nie mogę zmienić numerow kanałów. Jak wstroje omijając UPC to nie ma polskiej czcionki w epg
I jeszcze jedno. Pisałem ze clouding jest ale mało widoczny. Było tak jak tv stal na podstawie. Dzisiaj go powiesilem i cholera albo juz osleplem albo cloudingu nie ma nawet grama. Tak jakby sie ekran rozprezyl czy coś nie mam zielonego pojecia

Masz jakiego KSa?

CDA działa mi na KS9000. Nie korzystam z tej strony ale sprawdziłem i działa.

Ja jestem bardzo mocno zadowolony z podświetlenia mojego telewizora.

Naprawdę złego słowa nie powiem na temat tego egzemplarza.

Pointer w pilocie? Sorki ale dla mnie to zbędne rzeczy. Działają myszki po BT.

Jest też apka na telefony - tam ponoć jest pointer. Sprawdź, może spodoba się.

Jedyną wadą tych telewizorów jest w tej chwili TIZEN - jest ubogi.

Strasznie mnie denerwuje, że nie mogę wyłączyć dźwięku klawiszy.

Myślę że to jednak poprawią systematycznymi aktualizacjami.

Rok temu TIZEN na JSach na początku dystrybucji serii też był kiepski.
 

piteron

Active member
Bez reklam
A kto napisal ze mam KS
Chcialem go kupić model 8000 ale niestety ne trafilem na sarysfskcjonujacy3 mnie egzemplarz dlatego kupilem js8500
Dla jednego.zbyteczne jest 3D dla drugiego pointer a trzeci stwierdzi ze i glosniki sa.niepotrzebne bo ma soundbar. To ne chodzi co jest komu potrzebne tylko o to jak producent podchodzi do konsumenta
Co do myszki i klawiatury sprawdzałeś osobiscie ze działają. Bo ja tego nie robiłem ale w samsung store przekazano mi ze z obecna wersją oprogramowania jedynym peryferiem na bluetoth jest firmowa klawiatura smart
Na JS obecnie Tizen tez jest kiepski a na pewno mniej responsywny niz starszy smart.Aby nie było tak jak z autorską Bada zapowiedzi byly szumne a po 2 latach system znikl bez jakiegokolwiek wsparcia
W apce ne ma pointera tylko gladzik touchpad ala Sony. Jak dla mnie to malo komfortowe rozwiazanie i znów pokazujący pazernosc producenta. Bo aby mieć funkcjonalność ktora kiedyś byla za free teraz musisz miec smarfona muszisz kupic okulary baaaa musisz kupic sobie pilota klasycznego
 
Ostatnia edycja:

ernet

Active member
Bez reklam
Niestety ks7000 nie jest jeszcze dostepny w dystrybucji dla "macantow" wiec nie miałem okazji sie jemu przyjrzeć
Ja cda nie mogłem odpalić w sklepie w domu smiga jak trzeba
Źyroskop a w zasadzie pilot zyroskopowy to taki myk jak w starszych wersjach. Sterujesz telewizorem za pomoca ruchów reka z pilotem
DSE dirty screen efect. Efekt brudnego obrazu. Wbij na YouTube zobaczysz o co chodzi
Mi wyskoczyl pierwszy babol. Mam UPC i karte ci+ za cholerę nie mogę zmienić numerow kanałów. Jak wstroje omijając UPC to nie ma polskiej czcionki w epg
I jeszcze jedno. Pisałem ze clouding jest ale mało widoczny. Było tak jak tv stal na podstawie. Dzisiaj go powiesilem i cholera albo juz osleplem albo cloudingu nie ma nawet grama. Tak jakby sie ekran rozprezyl czy coś nie mam zielonego pojecia

Jasne , dzieki za odpowiedź. Mój też wisi :)
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Kolego Piteron,
Jak Ci się ogląda na co dzień sport i filmy z napisami na zakrzywionym JS8500, zwłaszcza jak nie siądziesz idealnie na wprost tylko lekko z boku??? Czytałem, że seria KS ma lepsze kąty oglądania niż seria JU/JS, czy możesz to potwierdzić skoro sprawdzałeś model KS8000???
W cenie KS7000 można kupić JS8500 ,a w okazyjnej promocji i dopłacie 400-600 zł model JS9000. Miałem okazję kupić 55JS9000 w promo za 6799 zł, ale zakrzywienie mnie zniechęciło. No niem, może idzie się jakoś przyzwyczaić do ekranu curved???
 

krzysbiker

New member
koledzy podacie wymiary tego ks 7000 bo nie umiem znalezc fajna ogólnie cena jest za niego za 60 cali 7899 w sumie to tylko 5 cali mniej niz ks8000 65 cali a róznica w cenie spora
 

piteron

Active member
Bez reklam
@Rafcio76
Powiem Ci szczerze ze ja bardzo ale to bardzo obawiałem sie.curved. Balem sie znieksztalconych linii i odbic od ekranu. Teraz z całą odpowiedzialnością moge napisać ze moim subiektywnym zdanem zwraca sie na to uwagę tylko 1dnia. U mnie telewizor wisi odległość mam ok 3.5 metra i ja nie widzę nic niepokojącego. Jestem fanem tenisa i bardzo balem sie zniekształceń linii kortu. Od kilku dni jest turniej w Rzymie i linie sa proste na wprost i pod kątem. Oglądałem tez juz pare meczy i naprawdę ja nie widzę żadnych zaburzeń geometrycznych. Napiszę wiecej jak jest ciemno to czasami zapominam ze samsung moj5 telewizor na beczce prostowal
Jedynienco jest na minus to odbicia boczne. Okno mam z boku telewizora i w dzień czasami mam rozblyski na ekranie. Ale nie jest to wina curved tylko matrycy UCP. Mam w domu 4c650 miałem h7000 na takiej matrycy i efekt byl bardzo podobny
Co.do samego 8500 to mam porównanie do js9000 i hu8500 i wiem tyle do js9000 jesli doplata to max 600 zl to warto dołożyć ze względu na ciut szybsze proceory szlachetniejszy wygląd no i ewolution.Obrazowo różnicy nie ma.wcale albo jest tylko do wykazania na papierze. W porownaniu z hu8500 to juz ciut inna klasa. Jedno co sie rzuca od razu to kolory. Nie wiem jak to opisać fachowo wiec posłużę sie cytatem z mojej zony. W hu8500 kolory to takie jakby w kiepskim proszku byly prane W js8500 kolory sa wysycone ale nie przejaskrawione
Co mi sie nie podoba. Pilot smart. W serii H jajko bylo praktyczniejsze. Tizen wymaga jeszcze dopieszvzenia. Ja na ta chwilę jestem zadowolony tak w 75%. Pelne zadowolenie przyjdzie pewnie po kalibracji
Jutro będę mial plansze testowe do geometrii obrazu to zrobie kilka fotek to zobaczysz sam ze.nie ma sie czego obawiać jesli chodzi o geometrię obrazu na curved
Jeśli chodzi o konty boczne to powiem szczerze ze nigdy nie przykladalem do tego znaczenia a szczegolnie na matrycach va. Mam regulowany wieszak i telewizor podąża za.moim wzrokiem. Ale patrzac tak obiektywnie to kąty nie są złe ale ovzywiscie z ips nie ma co porównywać. Tu już trzeba isc na kompromis jesli chodzi o lcd, albo konttast i czerń albo kąty. Ja wybrałem to pierwsze
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
koledzy podacie wymiary tego ks 7000 bo nie umiem znalezc fajna ogólnie cena jest za niego za 60 cali 7899 w sumie to tylko 5 cali mniej niz ks8000 65 cali a róznica w cenie spora

Widziałeś KS7000 w sklepie na żywo??? Jestem ciekaw jak wypada na tle starego modelu JS8500.

Wymiary 60KS7000:
Wymiary (SxWxG) z podstawą:
150.0 x 1463.0 x 887.0 mm
 
Ostatnia edycja:

krzysbiker

New member
włąsnie niema go jeszcze gosc powiedział w sklepie samsung ze spodziewaja sie ich w nastepnym tyg chciałbym to porównac na oko 65 cali a 60 bo cena sporo nizsza teraz widze ze neo,,, tez jakas promo niby za 7490 ale to cos smierdzi jakims kodem chyba tylko na ratki cza brac



a masz wymiary bez podstawy
ks7000 i ks 8000
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
włąsnie niema go jeszcze gosc powiedział w sklepie samsung ze spodziewaja sie ich w nastepnym tyg chciałbym to porównac na oko 65 cali a 60 bo cena sporo nizsza teraz widze ze neo,,, tez jakas promo niby za 7490 ale to cos smierdzi jakims kodem chyba tylko na ratki cza brac



a masz wymiary bez podstawy
ks7000 i ks 8000

Neonet to poważny sklep. Kupowałem już u nich elektronikę, w tym także na raty 0% i wszystko ok. Wczoraj zauważyłem tą promocję z kodem. Zamawiasz w sklepie internetowym, w koszyku wpisujesz kod i cena Ci się obniża. Wybierasz kuriera lub odbiór w najbliższym sklepie stacjonarnym. Sam się waham czy brać czy też spokojnie poczekać na testy i spadek cen, bo myślę, że cena promocyjna po rabacie za jakiś czas będzie w standardzie :)
 

krzysbiker

New member
hmm a skad ten niby kod wziasc ? bo nie czaje troche tego z tej niby reklamy wynika ze musze tio na raty wziac zeby miec taka cene? a ja nie cghce na raty tylko za całosc zapłacic? ciekawi mnie tez cena jaka bedzie za te 3 dni moze po rozpoczeciu euro ceny jeszcze spadna szkoda ze z tego ks8000 nie chca zejsc ;)lub soniaka xd8505

jak narazie cena satysfakcjionuje mnie na 65ju7000 za 8000 lub 65x8505c po negocjacjach 8300
ale jeszcze czekam
 
Ostatnia edycja:

rafcio76r

New member
Bez reklam
hmm a skad ten niby kod wziasc ? bo nie czaje troche tego z tej niby reklamy wynika ze musze tio na raty wziac zeby miec taka cene? a ja nie cghce na raty tylko za całosc zapłacic? ciekawi mnie tez cena jaka bedzie za te 3 dni moze po rozpoczeciu euro ceny jeszcze spadna szkoda ze z tego ks8000 nie chca zejsc ;)lub soniaka xd8505

Skąd wziąć kod??? Nie sprawy, pomogę:) Wpisz kod: MISTRZ400
Ta promocja z kodem nie łączy się z ratami 0%, więc pozostaje tylko płatność jednorazowa gotówką/przelewem lub przy odbiorze.

Ceny z pewnością za jakiś czas pójdą w dół.
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Kolego Piteron,
Bardzo Ci dziękuję za cenne uwagi i spostrzeżenia :)
Rozumiem, że zakupiłeś wersję 65" ???
 
Do góry