Jaki telewizor do PS2?

syphon

New member
Witam,

Jestem nowym użytkownikiem tego forum i przepraszam za błędy :)

Byłem już na kilku forach dyskusyjnych i nie dostałem żadnej konkretnej odpowiedzi na moje pytania.
Telewizor jest mi potrzebny do PlayStation 2 (granie) + oglądanie filmów (jest to oczywiste).
Na TV mogę wydać max. 1tys. :)
Dobrze by było jakby TV posiadał funkcję "progressive scan" oraz miał "100 Hz" - nie koniecznie :)
Zależy mi przede wszystkim na bardzo, bardzo dobrym obrazie (grafice). Bo TV będzie służył do grania. Najlepiej żeby TV miał mniej niż 29' - ponieważ TV 29' nie mam gdzie postawić (nie wchodzi do mojego segmentu).

Zastanawiałem się nad tym:
http://www.neo24.pl/produkt/Telewizor_LG_21FS2CLX,38971.html
Co o nim sądzicie? Czy będę zadowolony z grafiki podczas gry i oglądania filmów?
Może ktoś mi pomoże wybrać inny TV na allegro do kwoty 1tys. ?
Link: http://allegro.pl/search.php?string=telewizor&category=5120&category=19174

Bardzo dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam,
Tomasz Grycz
 

ein

New member
Zeby to mialo cos wspolnego

z HD to doradze Ci najlepsza opcje - sam takie cos pol roku temu nabylem.

Na allegro czasami sa do dostania panoramy 24" Sony`ego (monitor CRT). Starsze modele za ok.500zl, ale ja polecam topowy FW-900. Kupilem go za 800zl i jestem bardzo zadowolony. Sam monitor ma wejscia VGA/BNC, wiec z marszu konsoli nie podlaczysz. Sam mam PS2 i poradzilem sobie w nastepujacy sposob - kupilem zewnetrzny tuner Avermedia mediabox9 za 300zl. Dzieki temu moge nie tylko ogladac swietnej jakosci obraz TV (mam porownanie z plazma ktora stoi w pokoju dziennym i coz... kinol dla SD to jednak TO) ale takze przez zlacze komponentowe (btw tradycyjny telewizor z komponentem trudno kupic) cieszyc sie swietnym obrazem z PS2, sprzetowo upskalujac do trybu 1280x768 (mozna wybrac kilka rozdzielczosci) w panoramie. Gry wygladaja bosko a wszystko za bardzo jak widac umiarkowana cene. Dodatkowym plusem jest wlasnie to ze moge sobie ogladac DVD upskalowane oraz grac w wyzszej rozdzialce i to naprawde (gry) dziala, imho fenomenalnie. Szczerze polecam
 
Do góry