Jaki telewizor do mojego salonu ? Do ok. 3000 zł

A

AdiLDZ

Guest
Witam.
Planuję zakup telewizora LCD do mojego salonu. Salon ma 7m długości i 4,5m szerokości a sofa oddalona jest od ściany o 2,5m. Telewizor będzie wisiał na środku ściany, to po przekątnej odległość będzie minimalnie większa. Wydaje mi się, że odpowiednia wielkość telewizora to 42" lub 40". Dobrze kombinuje, nie będzie za duży ani za mały ? Na cały zestaw, tj telewizor + kino domowe + głośniki przeznaczam 5000 zł. Wydaje mi się, że w takim razie na telewizor muszę przeznaczyć jakieś 3000zł, dobrze myślę ? Dodam jeszcze, że zależy mi na dobrej jakości obrazu.
Co byście mi polecili ? Nie mam pojęcia czy zwykły LCD czy LED, bo się na tym nie znam. Zdaję się na Was.

Pozdrawiam

Witam.
Planuję zakup telewizora LCD do mojego salonu. Salon ma 7m długości i 4,5m szerokości a sofa oddalona jest od ściany o 2,5m. Telewizor będzie wisiał na środku ściany, to po przekątnej odległość będzie minimalnie większa. Wydaje mi się, że odpowiednia wielkość telewizora to 42". Dobrze kombinuje, nie będzie za duży ani za mały ? Na cały zestaw, tj telewizor + kino domowe + głośniki przeznaczam 5000 zł. Wydaje mi się, że w takim razie na telewizor muszę przeznaczyć jakieś 3000zł, dobrze myślę ? Dodam jeszcze, że zależy mi na dobrej jakości obrazu.
Co byście mi polecili ? Nie mam pojęcia czy zwykły LCD czy LED, bo się na tym nie znam. Zdaję się na Was.

Pozdrawiam

Dodaję zdjęcia salonu.
h ttp://imageshack.us/photo/my-images/560/dsc00685h.jpg/
h ttp://imageshack.us/photo/my-images/856/dsc00686w.jpg/
h ttp://imageshack.us/photo/my-images/94/dsc00688mm.jpg/
h ttp://imageshack.us/photo/my-images/849/dsc00689w.jpg/

Nie przestraszcie się, bo jesteśmy w trakcie remontu :D
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do Twoich potrzeb - co dotyczy telewizorów :
Panasonic 42E30
Toshiba 42SL738
Panasonic 42G 30
Sharp 40LE 630
 
A

AdiLDZ

Guest
Wielkie dzięki za rady. A co powiedzielibyście na temat plazmy Panasonic TX-P42G30E ? :)
 
Do góry