Jaki telewizor do 6000 zł ???

Dudi79

New member
Witam,
Mam duży dylemat, otóż stoję przed wyborem telewizora i prawdę mówiąc nie wiem na co się zdecydować, plazma, LCD, czy LCD led. Plazma trochę mnie odstrasza poborem prądu, LCD led ceną więc chyba pozostaje LCD. Mam nadzieję że pomożecie mi zdecydować i coś wybrać.
Pokój w którym będzie stał TV ma 20m2, miejsce od TV do siedziska to ok 4m, słońce występuję tylko w obszarze gdzie się siedzi do południa, więc miejsce gdzie będzie stał TV nie jest nigdy nasłonecznione.
Zastanawiam się nad 50/52 cale, może 55, lub 47 ale lepszej jakości i z większą ilości funkcji.
Sygnał jest z TV ASTRA, cyfrowy + 10 kanałów HD
Kwota jaką mogę przeznaczyć to max 6000zł
W sypialni mam Toshibe REGZA LCD 26 cali zakupioną 3 lata temu w Londynie i przyznam że nie miałem z nią żadnych problemów.
Moje typy to:
- SONY KDL 55EX500
- SAMSUNG UE55C6500
- SAMSUNG LE55C650
- PANASONIC TX-P50VT20E
- TOSHIBA 55SV685
- TOSHIBA 46VL733
lub coś z SHARPA
Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi.
Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

pc4150

New member
Jeśli kupujesz jednak większy to tak jak wymieniłi kiki w przeciwnym wypadku pozostaje


NOWA SERIA TOSHIBA na rok 2011 (doczytaj o funkcjach i cenach)
SHARP 830,
SAMSUNG SERIA D 7000 lub 8000
 

kapsell

New member
Bez reklam
@dudi79 - jesli masz dostepna w tej cenie Toshibe SV to bierz i sie nie zastanawiaj nawet!!! A jak nie to daj znac innym gdzie mozna kupic na takich warunkach!!!
 

Dudi79

New member
Gdzie mogę prosić o prezentację TV w Warszawie? Czy to coś kosztuje?
Podany Panasonic ma 3D, a tak na prawdę to mi na tym nie zależy, nawet wolałbym bez.
Możecie przedstawić jakieś modele warte kupna?
Może jakieś LCD bez led tylko z CCFL? np samsung le55c650
TOSHIBA faktycznie nie w tej cenie, widocznie pomyliłem ją z jakimś innym modelem.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale nowe modele wszystkie będą już z podświetleniem LED i 3D. Taka moda.
Ale modle które dostałeś w ofercie mieszczą się w klasie cenowej.
Więc będziesz miał i jakość i wyposażenie
Prezentacje napisz na PW dostaniesz info.
 

Dudi79

New member
... a co "kiki" myślisz o tym samsungu le55c650?
Widziałem go na żywo, w EURO RTV AGD tylko mniejszy i nawet mi sie podoba jego obraz, choć to tylko w sklepie, wiadomo -sygnał i światlo.
3d jak pisałem, nie potrzebuję i nie ma sensu przepłacać, LED może być tylko że w tych pieniądzach mam tylko krawędziowe, więc chyba trochę kiepsko.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
nowe modele mają nowe dyfuzory. Jak testowałem 37E 30 Panasonica i Sharpa 40le830 - lcd led krawędziowy - to szczęka do ziemi. Ani śladu chmurki nawet z boku , jak na telewizorach plazmowych. Zmienia się technologia oj zmienia.
Samsung C 650 uczciwie trzeba powiedzieć że z dobrym bitrate gra dobrze , ale w kanałach Sd będzie dużo szumów. A odległość jest graniczna, dalej się już nie oduyniesz.
 

Dudi79

New member
OK.
Zastanawiam się jednak pomiędzy SONY KDL 55EX500 vs Samsung LE55c650.
Poproszę o ewentualne opinie. Czy warto któryś z nich, czy lepiej nowego Sharpa z led?
 

Kriso81

Member
Sony dużo ma ziarna na filmach hd zobacz sobie sam w sklepie w porównaniu do innych marek typu Panasonic, LG itd. Samsunga jakoś nie trawię za wynaturzone kolory, a Sharp strasznie smuży przy analogowej tv wystarczy zobaczyć na jakieś napisy podczas tvp info na dole ekranu, takie są moje spostrzeżenia. Ja bym wybrał coś z Panasonica z nowym Led-ów lub plazm typu TXP50V20
 

Dudi79

New member
byłem w sklepie i oglądałem na żywo, SONY, SAMSUNGA i PANASONICA i mam dwa typy Panasonic TX-p50v20e lub Samsung LE55c650.
Jak myślicie, który warto kupić?
 
Ostatnia edycja:

JoY RidE

New member
a mi się wydaje, że każdy tv odpowiednio skalibrowany będzie w sam raz dla Ciebie :) Zatem po co przepłacać? ;) Za dwa lata zmienisz tv bo i technologia będzie inna.
ja oglądałem właśnie samsungi i sony w marketach. Szczerze powiedziawszy to ziarno jakie wyświetla sony nawet bardzo mi się podoba :) A jak masz czas to jedz dzisiaj do Saturna, bo jest promocja bez vatu co prawda nie na wszystkie towary, ale na jeden fajny tv mianowicie sony kdl 40hx800 :) co prawda ten trochę mały jak dla Ciebie a nóż znajdziesz coś innego większego bez vatu.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale przecież to nie jego klasa wielkości. Najpierw dobór wielkości i jakości do potrzeb a później sprawdzenie cen.
Chyba raczej taka kolejność.
 

Dudi79

New member
byłem w Saturnie, ale nie mogłem się zdecydować bo różne sygnały były na tych tv które oglądałem, a panowie z obsługi za dużo mieli roboty, żeby mi podłączyć jednolicie i skalibrować tv, więc sobie darowałem. Chyba najlepszą opcją będzie prezentacja w domu.
mam 3 typy:
Panasonic tx-p50v20e
Sharp 52le820
Toshiba le55c650
 
Do góry