Jaki telewizor do 5 tys

ADRIAN949

New member
Siemka!
Chciałbym kupić telewizor tylko nie wiem jaki wybrać, mam nadzieję że mi pomożecie. Dziś oglądałem LG 55LA690S i SONY KDL 50W685ABAEP bardzo mi się podobają. Ale może coś zaproponujecie lepszego? Pozdrawiam Adrian

1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 25m2
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 2-3m
3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2-3
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? Na wprost
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Jeszcze nie wiem ale raczej będzie wisiał, ze wzgląd na dziecko
6.Jak słońce świeci w pokoju ? Praktycznie nie świeci
7.Jaki masz obecnie telewizor ? LG 32cale
8.Co chcemy aby telewizor posiadał ? Wi-fi, dostęp do neta, może mieć 3D ale nie koniecznie
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? Telewizja NC+
10.Jakie urządzenia ? X-box 360 Slim, DVD
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? około 3-6 godz
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Nie mam pojęcia.
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Filmy, Discovery
14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? Tak
15.Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? 2godz nie zawsze
16.Preferencje co do marki ? Byle był dobry
17.Preferencje co do wielkości ? 47-50cali
18.Co Cię denerwuje w telewizorach ? Nic
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? Wieczorem
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 5tys
21.Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Może mieć, ale nie koniecznie.

Może ktoś ma jeden z wymienionych modeli i mógłby coś na ich temat powiedzieć?
 

RHJG

New member
Bez reklam
A ja czytam sobie o blondynce, ale wolę brunetki.A poważnie to sam musisz obejrzeć i wybrać.....
 

jpablo

New member
@Adrian949 to ja Ci jeszcze utrudnię życie, bo czemu tylko ja mam mieć dylemat. A nie chcesz mieć większego TV? Za 5 patyków masz spokojnie 60". A jak nie chcesz bajerów typu smart u 3d, których de facto nie będziesz używał, to i 64" samsunga możesz dostać. A 50" plazma LG PN6500 kosztuje poniżej 2k.
 

ADRIAN949

New member
@Adrian949 to ja Ci jeszcze utrudnię życie, bo czemu tylko ja mam mieć dylemat. A nie chcesz mieć większego TV? Za 5 patyków masz spokojnie 60". A jak nie chcesz bajerów typu smart u 3d, których de facto nie będziesz używał, to i 64" samsunga możesz dostać. A 50" plazma LG PN6500 kosztuje poniżej 2k.

Maks 55 cali. Smart tv może być, z 3d raczej bym nie korzystał.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
A jak bierzesz Panasonica 50St60 - to będzie rewelacja , bo już nawet najmniejszych niedogodności i nie zauważysz.
 
Do góry