Jaki telewizor do 3500??

Flaszkowski

New member
Witam,
Z racji tego że w końcu podszedłem do tematu wymiany telewiazora zastanawiam się co wybrać? Od kanapy mam do tv 3,2m i pierwotnie myślałem o 42W805B lub 42W829B ale jak poczytałem więcej to zacząłem się zastanawiać nad tym czy przy tych 3,2m nie wziąć lepiej 50"?? A do tego doszł bardzo fajne opinie o Sony 50W805B. Czy to będzie dobry wybór czy może pójśc w 50W829B czy ewentualnie szukać czegoś innej firmy? Zależy mi na dobrym obrazie mam kablówkę z UPC, internet przez WiFi myślę też się przyda. Prośba o pomoc i radę czy brać któregoś z tych Sony czy może szukać czegoś innego? Z góry dziękuję :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Brać , brać ale Sony 50W829.
Jak kupisz mały to po dwóch tygodniach pożałujesz decyzji.
Masz specjalna ofertę - ale musisz być niebieski .
 

Flaszkowski

New member
Czyli przy tym moim salonie i 3,2m od kanapy do tv brać na pewno 50" i nie bawić się w 42"?? Mowisz że będę żałował że za mały kupiłem jak zdecyduję się na 42" :) Brać Sony W829 i nie szukać nic innego? Jak tak poczytałem testy to chyba jest dobry wybór i nie ma sensu szukać innej firmy. Chyba że Ty coś innego polacasz niekoniecznie Sony ale 50". Z racji że jestem nowy to jeszcze nie wiem co to znaczy być niebieskim. Prośba o info.
 

Flaszkowski

New member
Wczoraj tak po pracy podjechałem sobie do MM obejrzeć go na żywo i o dziwo nie mają, ale za to twardo polecali mi W815B,że to w sumie nie różnica między 815 a 829, a nawet jak to taka, że jej nawet nie odczuję, tak więc nie warto dokładać i brać tego 829. Jak sądzę nie mają racji.
 

Flaszkowski

New member
Dlatego też zdecydowałem się na Sony :) Tak się jeszcze tylko lekko zastanawiam czy może nie wziąć 815B, ale 829B chyba bardziej do mnie przemawia.
 

Flaszkowski

New member
A jak w tym zestwieniu z Sony 50W829B prezentuje się Samsung UE50HU6900?? Też ma niezłe opinie. Warto rozważyć ten model czy lepiej pozostać przy Sony W829B?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Porównując obydwa - zostałbym z Sony.
- dźwięk
- czerń
- płynność
- przejścia tonalne
 

dune2

New member
Bez reklam
Nidy tego nie pojme jak ludzie moga brac tv z tak slabymi katami.Przeciez to podstawa w tv no chyba ze ktos zawsze siedzi sam i to centralnie przed ekranem w kolnierzu ortopedyczym by nie ruszac glowa.
Producenci dalej leca sobie w kulki tworzac takie buble ale oled tanieje wiec jest szansa ze za pare lat sie to zmieni.
Jednak na dzis jesli koniecznie trzeba cos kupic to juz lepiej wziac wersje 42 bo ma IPS i to juz w miare da sie ogladac mimo swoich wad.
 
Ostatnia edycja:

Flaszkowski

New member
Nie po to kupuję telewizor 50" żeby go z przedpokoju oglądać. I nie mam zamiaru w kołnierzu przed nim siedzieć.... Jeżeli ogladasz tv tylko pod kątem to ja współczuję....
 
Do góry