Jaki telewizor do 3000zł?

kamilx89

New member
Witam wszystkich!

Postanowiłem na święta kupić nowy telewizor, jednak w ogóle nie orientuję się na tego typu sprzęcie. Proszę więc o pomoc w wyborze odpowiedniego telewizora, albo chociaż podpowiedź na co zwracać uwagę...

Mam do dyspozycji góra 3000zł. Wolałbym żeby był to SONY, ale nie musi być koniecznie. A i preferowałbym także żeby miał przynajmniej 37 cali.

Jeszcze raz bardzo proszę o pomoc, będę bardzo wdzieczny;)
 

kamilx89

New member
Jakie masz warunki ? - pokój 6x5
jaki sygnał ? - Cyfrowy Polsat
jaka odległość od ekranu ? ok. 4m

jakie urządzenia do podłączenia? dekoder

jaka klasa cenowa? do 3000zł

więcej oglądasz w dzień czy w nocy?
w nocy
jakie masz nasłonecznienie pokoju ?
dobrze nasłoneczniony
ile osób zasiada przed telewizorem?
3
Jaki masz ulubiony program?
sportowe i TVP
Ma stać czy wisieć?
stać

a o co chodzi z tym 100hz, czy to jest ważne i czy ten model to ma?
 

kamilx89

New member
Ok, dzięki za podpowiedzi. Chyba zostały mi te dwa do wyboru:
Samsung LE37A656 i Sony KDL-40V4000. Co byście ostatecznie doradzili, bo chciałbym do świat już go mieć? ;)
 
Ostatnia edycja:

kamilx89

New member
Proszę was doradźcie co lepiej Samsung ze 100Hz 37", czy Sony 40"?

Po prostu nie chcę żałować decyzji, a widzę że wiele osób się na tym zna.

Chciałbym już jutro zamówić i mieć z głowy, więc jeszcze raz proszę o pomoc...:eek:
 

banjo

New member
Osobiście z tych dwóch tv dla siebie wybrałbym Sony.Fakt oba sa full hd, Samsung jest 100hz, Sony nie ,ale Sony juz udowodniło w nie jednym modelu ,ze bez 100hz radzi sobie świetnie np. seria W4000. Druga wazna sprawa to udoskonalony silnik obróbki obrazu w Sony czyli bravia engine2 ,dzięki któremu obraz jest naprawde piekny. Samsung nie jest zły oczywiście tez jest godny polecenia, ale wydaje mi sie ze obraz na nim wyglada troche "teatralnie" . Jeżeli tv kupowałbym dla siebie wybrałbym V4000. Pozdrawiam
 

Hyper_PL

New member
Ja też wybrałbym Sony, pozatym z tego co mi wiadomo Samsungi A656 nie mają matryc 100Hz mają jedynie procesor "motion picture plus 100Hz" ;)
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
kiepsko to wygląda.
Mała kasa i za mały telewizor przy Tych warunkach. Robisz krok wstecz i to dla oczu i radości.
Rzeczywiście większość kieruje Cię na :
Hitachi 42 PV 01
JVC 42 R 90
Sharp 42 SB 55
Toshiba 42 X 3000
Panasonica 42 PV 80
 
Do góry