Jaki telewizor 65 cali do 15 k pln ?

nasdaq

New member
Witam,
generalnie jak w temacie. Przymierzam się do kupna TV 65 cali. Nie mam ciśnienia. Mogę poczekać z zakupem. Obecnie posiadam Panasonic TX-P50V20E i jestem z niego bardzo ale to bardzo zadowolony. Jedyne co chce zmienić to wielkość matrycy...
Pokój 22 metry kwadratowe, odległość od TV około 6 metrów, zazwyczaj siedzę na wprost telewizora, telewizor będzie wisiał, oglądam głównie wieczorem średnio 1 godzinię, 90% sport (piłka nożna), 10 procent filmy - zrodło platforma NC+. Praktycznie nie korzystam z blue ray, dvd, filmów na pendrive, itp. Tylko sygnał z nc+. PS3 w 1% albo i mniej:)
I tak jak wspomniałem. Obraz plazmy panasa to dla mnie niemalże ideał i dlatego powstał problem co teraz kupić biorąc pod uwagę że plazm już nie robią. Jakieś podpowiedzi ?
Acha i co do 4 obrazu to pytanie. Nie będę korzystał z żadnych kamer 4k, zdjęć itp. wiec pytanie czy jest sens kupować z tą technologią. Z drugiej strony z czasem pewnie nadawcy na nią przejdą więc może jednak lepiej już to mieć. Co sądzicie?
No i najważniejsze co polecacie biorąc pod uwagę moje preferencje a więc naturalność plazm, brak smużenia, płynność, prawdziwą czerń i głębię.
Pozdrawiam i z góry dziękuję za podpowiedzi
 

lycone

Banned
6 metrów do TV i tylko 65"? Nie myślałeś o czymś większym? Przy tym budżecie powinno się coś znaleźć.

Wysłane z Note 3
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
6 metrów to i 90 cali będzie za mały.Ja bym kupił projektor Sony HW55 i 130 cali ekran.Koszt podobny a emocje bez porównania.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Faktycznie trochę mały.
Myślę że w tej kasie mogą zmieścić się modele 75".
Jeśli Ci się nie śpieszy to poczekaj bo we wrześniu powinny się pojawić nowości.Na dziś masz:
-Sony 75X8505
-Sony 75w855
-Samsung 65SJ9000
-Philips 65PUS9809
- Panasonic 65AX800
 

nasdaq

New member
Witam,
65 cali to maks bo większy nie zmieści sie na ścianie......
No moze jest to 5 metrów a nie 6.... W kazdym razie nie mniej.
Kiki - te Twoje propozycje to bedzie świecić w sposób zbliżony do plazm Panasa ? Z tym czekaniem to tez nie jestem fanatykiem go tak mozna czekac w nieskończoność;-)
Chyba ze czekac na oledy Panasa o ile w ogole kiedys beda....
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Świecą lepiej po kalibracji niż model który masz.
Oczywiście mają też lepsze multimedia.
Zanim wejdą Oledy w cenach komercyjnych to akurat będziesz miał czas na wymianę telewizora.
 

nasdaq

New member
Witam,
tak na szybko to myślę z tych polecanych pomiędzy Philipsem a Panasonickiem(w teście wyczytałem że czerń zblizona do tego co mieli na plazmach). Przypominam że w moim przypadku telewizor to w 90% sport (piłka nożna główie), 9% filmy i 1% PS4. Który z tych dwóch wg Was bardziej dla mnie dedykowany ?
Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tu każdy kto je widział w akcji powie tak samo.
Philips do sportu ma większą płynność. Jak będziesz niebieski masz extra ceną i kalibrację gratis ( na każdy z tych modeli)
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam stary model z wadą,Philips polecany przez Kikiego będzie lepszym wyborem moim subiektywnym zdaniem...
 
Do góry