Jaki telewizor 50" ????

to że fakturę dadzą to normalne,bo muszą,ale co do gwarancji to nie koniecznie bo już nie jeden się zdziwił
oczywiście mowa tu o gwarancji producenta,lub dystrybutora na Polskę
dają wtedy tylko gwarancję sklepu
 
w książce gwarancyjnej którą ja dostałem są też inne kraje i nigdzie nie jest powiedziane że np. w UK musi być ona ważna
to jest taka lekka różnica
 

dar_koc

New member
PK350 odtwarza z USB to samo co droższe modele, niema internetu oraz filtra ale piszesz że pokój ciemny więc to żadna przeszkoda.
Bierz tańszy nie będziesz żałował że zapłaciłeś za coś co ci jest zbędne.


Byłem dzisiaj w Makro i stał tam jeden LG 50PK350 i muszę powiedzieć że wyglądał nieciekawie- jak wielkie lustro :( - może było tam za dużo światła ?? a do tego puszczany słaby materiał w tv (reklama makro)

Na razie cienko go widzę - muszę się wybrać do jakiegoś MM czy rtvagd i jeszcze raz na niego zernąć

cena w makro LG 50PK350 prawie 3.400,00 :niewiem:
 

qqrydza

New member
Cena w Makro jak sama nazwa wskazuje jest "MAKRO". Dobre 600 PLN za dużo a pewnie jeszcze taniej trochę da się gdzieś wyrwać. Ja kupiłem dosłownie w sklepie "na rogu" za 2749,-

Pozdrawiam.

Edit: Cena trochę śmieszna była poprzednio.
 
Ostatnia edycja:

jarzak

New member
Wszyscy skupili się tylko na LG (mam), ale autor tematu nie wykluczył innej marki!
Bierz Pionka (też mam), mercedes wśród telewizorów, nie pożałujesz!!!.:D
 

plast

New member
Byłem dzisiaj w Makro i stał tam jeden LG 50PK350 i muszę powiedzieć że wyglądał nieciekawie- jak wielkie lustro :( - może było tam za dużo światła ?? a do tego puszczany słaby materiał w tv (reklama makro)

Tez widzialem pare dni temu 50PK350 w Makro (Zabrze). Byl brzydki, zakurzony, czyms upaskudzony, mial zle ustawione proporcje obrazu, lecial na nim jakiejs marnej jakosci obraz SD, zero kalibracji, kolory jakies wyprane, swiatlo prosto w niego. Az nie moglem uwierzyc, ze to PK350, ktory powinien miec obraz tak zajebisty jak moj PK760.

Dobrze, ze moglem obejrzec te telewizory (plazmy2010) w sklepie niemal domowych warunkach, bo bym chyba skonczyl z jakims LCD ;).
 

Jaras73

New member
Tez widzialem pare dni temu 50PK350 w Makro (Zabrze). Byl brzydki, zakurzony, czyms upaskudzony, mial zle ustawione proporcje obrazu, lecial na nim jakiejs marnej jakosci obraz SD, zero kalibracji, kolory jakies wyprane, swiatlo prosto w niego. Az nie moglem uwierzyc, ze to PK350, ktory powinien miec obraz tak zajebisty jak moj PK760.

Dobrze, ze moglem obejrzec te telewizory (plazmy2010) w sklepie niemal domowych warunkach, bo bym chyba skonczyl z jakims LCD ;).


A ja oglądałem PK 350 w Avansie "na wszystkie strony" - w nastrojowym oświetleniu ;-) - i na głos się zastanawiałem - o co chodzi z tym brakiem filtra - obraz niezły - nawet avi /700 mb/ wyglądały znośnie. Ale i tak chcę PK 950 :mrgreen:
 

mlody19881

New member
dar_koc ja osobiscie polecam ci 50PK350 poniewaz sam go uzywam od ponad pol roku i jesli chodzi o cene to jest naprawde niska w porownaniu z wyzszymi modelami,a roznia sie nie wiele. A jesli boisz sie lustra to przypomnij sobie stare telewizory kineskopowe. Przeciesz te telewizory byly lustrem,a nikt nie zwracal na to uwagi i nikomu to nie przeszkadzalo. Jestem z niego zadowolony,a kupilem go w sklepie internetowym Mall.pl podajrze,dostalem polska gwarancje fakture i zaplacilem 2900. Pozdrawiam
 

dar_koc

New member
dar_koc ja osobiscie polecam ci 50PK350 poniewaz sam go uzywam od ponad pol roku i jesli chodzi o cene to jest naprawde niska w porownaniu z wyzszymi modelami,a roznia sie nie wiele. A jesli boisz sie lustra to przypomnij sobie stare telewizory kineskopowe. Przeciesz te telewizory byly lustrem,a nikt nie zwracal na to uwagi i nikomu to nie przeszkadzalo. Jestem z niego zadowolony,a kupilem go w sklepie internetowym Mall.pl podajrze,dostalem polska gwarancje fakture i zaplacilem 2900. Pozdrawiam

Witam

Nasunęło mi się taki pytanie :D ....... czy plazma (ta bez filtrów np owe 50PK350) bardziej odbija światło od telewizora CRT (kineskopowego) ????
 

mlody19881

New member
A tego to ci niestety ńie powiem,bo nie jestem ekspertem. Ale na chlopski rozum to jesli technologia idzie do przodu to plazma powinna miec mniejsze odblaski:)
 

cactusek

New member
Bez reklam
Pioneer, Telewizory - ceny produktów w sklepach na Ceneo.pl niby nowe,a ile zalegają w sklepie kto wie - pierwszy z listy jest tani :grin:

W marzeniach, oni tych telewizorów nie widzieli od bardzooooo dlugiego czasu. Zadzwon i spytaj. Są zostawione w ofercie żeby sklep był często wyszukiwany przez portale typu ceneo. Klient wejdzie na stronę sklepu i może kupi coś innego.
A po co mi nowy pionek? Żeby miał gwarancje. No chyba że ktoś lubi wydać 5 klocków w ciemno a na następny dzień matryca np zrobi się martwa bez powodu jak to bywa w kilkuletnich plazmach.
 
Do góry