Jaki telewizor 4K do 4k ?

mario.79

New member
Hej. Posiadam obecnie Sony 46HX750. Jest ok ale lata robią swoje i po 4 latach od zakupu już nie robi na mnie takiego wrażenia. Chciałbym teraz jakiś 4K rozmiar 50-55 cali. Na co zwrócić uwagę przy telewizorze 4K ? Telewizora używam do oglądania tv z NC+ i treści internetowych ze smart tv. Nie gram, nie podłączam dvd (no czasem laptopa). Oglądam filmy i sport (piłka nożna to 99% treści mojego oglądania telewizji). Z tym Sony miałem problemy bo były cienie z lewej strony matrycy na jasnych scenach (nie wiem czy to wina podświetlania Edge led ale po wizycie serwisu Sony wymienili mi całą matrycę). No i tam internet to nie dość że ma mało treści czy serwisów (nie działa YT, Ipla jest okrojona, brak serwisów z filmami bo takie coś jak player. tv czy tvp to mnie nie interesują). Z tego co widzę u rodziny to dobry obraz i obsługę netu oferuje Samsung ale to Full HD a nie wiem jak 4K. Co polecacie ? Na co zwrócić uwagę, na jakie parametry czy wzmacniacze obrazu i dźwięku ? Nie wiem czy czekać na jakieś sprzątanie magazynów czy już teraz szukać.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
O to jest extra podejście, radość jest najważniejsza !
Przy nowych modelach 4K, 100Hz kasy tylko na :
- Philips 49PUS7101
- TCL 58S7806
- Philips 55PUS6561

Na inne modele czyli:
- Sony 49XD8305
- Panasonic 50Dx750
- Samsung 49KS7000
- LG UH8507

Kasy musisz dozbierać - 1000 zł
A przy modelach 55" - 2 tyś zł.

Pytanie jeszcze - na ile lat planujesz zakup ?
 

mario.79

New member
No myślę że minimum na 5 lat. Tak średnio wymieniam telewizory co 4-5 lat. Teraz z racji posiadania dzieci już tak często nie dam pewnie rady więc myślę że 5 lat to na pewno.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Co do jakości to jako jedyne miały przez 5 lat non stop Eisa za najlepsze co do jakości obrazu telewizory w Europie.
Ale oczywiście to Twój wybór.
 
Do góry