Jaki telewizor 46/52 cale

szynas222

Member
Witam serdecznie co prawda zakup telewizora planuje za kilka miesięcy ale już teraz chciałem się rozjerzec i wybrac jakis model i poczekac chwile Az jego cena spadnie bo przegladaniu forum czytaniu i patrzeniu w Internecie. Wybrałem następujące modele(ale nadal nie wiem jaki wybrac dlatego proszę o jakas rade). Dochodzi do tego jeszcze wybor wielkości telewizora, byłem w sklepie i patrzyłem i jak dla mnie 46 cali to min ale mysle jeszcze o 52. Poniżej przedstawiam modele a pozniej warunki jakie będzie spełniał u mnie telewizor bardzo proszę o pomoc.

1.Sharp LC- 46LE700E
Sharp LC- 52LE700E

2. Toshiba 55ZV635DG
Toshiba 47ZV635DG

3. Toshiba 46XV6635DG

4.Philips 47PFL8404H
Philips 52PFL8404H

-Odleglosc ok 2m
-Telewizor zawieszony na scianie
- pokoj srednio nasloneczniony
-ogladanie telewizji w dzien jak i na wieczor
-Sygnal kablowka cyfrowa Toya + kanaly HD
-ogladam duzo sportu, oczywiście od czasu do czasu, może nawet czesciejJ

Nie wiem czym się rozni dany model toshiby od drugiej bo tak cena się nie wiele rozni. Proszę o pomoc
 

LUPO78

Banned
jaką kwotę chcesz przeznaczyć na tv i tak dwa m jak na 46 - 52 cale trochę za dużo,ale to już twoja decyzja jeżeli mieścisz się finansowo to polecam ten tv w tych wielkościach 42 lub 47 cali lh9000 jest to full led full hd 200hz
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
Chłopie 2m i 52'' a nawet 55 jak widze to trochę popłynąłeś. :) Ja mam 52'' , 4m i przypuszczam, że N-ka ma lepszy obraz niz kablówka Toya a mimo to czasami z obrazu jestem niezbyt zadowolony.
 

szynas222

Member
Witam serdecznie co prawda zakup telewizora planuje za kilka miesięcy ale już teraz chciałem się rozjerzec i wybrac jakis model i poczekac chwile Az jego cena spadnie bo przegladaniu forum czytaniu i patrzeniu w Internecie. Wybrałem następujące modele(ale nadal nie wiem jaki wybrac dlatego proszę o jakas rade). Dochodzi do tego jeszcze wybor wielkości telewizora, byłem w sklepie i patrzyłem i jak dla mnie 46 cali to min ale mysle jeszcze o 52. Poniżej przedstawiam modele a pozniej warunki jakie będzie spełniał u mnie telewizor bardzo proszę o pomoc.

1.Sharp LC- 46LE700E
Sharp LC- 52LE700E

2. Toshiba 55ZV635DG
Toshiba 47ZV635DG

3. Toshiba 46XV6635DG

4.Philips 47PFL8404H
Philips 52PFL8404H

-Odleglosc ok 2m
-Telewizor zawieszony na scianie
- pokoj srednio nasloneczniony
-ogladanie telewizji w dzien jak i na wieczor
-Sygnal kablowka cyfrowa Toya + kanaly HD
-ogladam duzo sportu, oczywiście od czasu do czasu, może nawet czesciejJ

Nie wiem czym się rozni dany model toshiby od drugiej bo tak cena się nie wiele rozni. Proszę o pomoc

Chłopie 2m i 52'' a nawet 55 jak widze to trochę popłynąłeś. :) Ja mam 52'' , 4m i przypuszczam, że N-ka ma lepszy obraz niz kablówka Toya a mimo to czasami z obrazu jestem niezbyt zadowolony.


Ciezko mi odpowiedz jaka maks cena:) Teraz po prostu czekam az te modele stanieja mysle ze maks. 5 tys moge wydac na telewizor. Po prostu wybralem te modele i z nich bede wybieral co kupic i oczywiscie 3 firmy toshiba, philips, sharp. Czym sie roznia te teluiwzory tohibyktore wymienialem??? Obra bede bede mial toya cyfrowa przed dekor i oczywiscie hd. A wiadomo ze wiekszosc kanalow jest w sd a tylko kilka w hd:) Tylko akurat te co sa w hd w toya mojej sieci to jest 3/4 kanalow ktore ogladam czyli np sport czy tvn hd i tvp hd:). Bedzie tez podlaczona ps3. Mamam rozumiec ze do moich warunkow to raczej 46?? Bo jak bylem w sklepie to jesli chodzi o wielkosc to 42 to byl a dla mnie za maly 46 i 52 mi podszedl. I tak naprawde nawet 52 nie byl za duzy jesli chodzi o wielkosc lecial obraz hd. Oczywiscie mowisz ze sd nie da sie ogladac w moich warunkach-szkoda:( bo przez to musze wybrac mniejszy rozmiar:( Wiec optymalnie bedzie 46?? Moglbyus cos wiecej powiedziec o tych telewizorach sharp , philips, toshiba i jaki bylby dla mnie njalepszy z tych infomracji co ode mnie posiadasz:) Slyszalem ze philips ma bardziej zielone kolry a sharp bardziej czerwone i philips ma ta funkcje amiride:) Ze jakos fajnie sie oglada w nocy sie oglada telewizje:)

P.S. NIE WIEM MOZE TO BEDA NAWET 3M O OCZU MUSZE DZIS ZMIERZYC:)
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
Co do modeli tv sie nie wypowiem bo ich nie znam. Do sharpa mam uraz i jakos omijam go szerokim łukiem. Tesiowie maja i kolega też i to modele, które w momencie kupna były ponoć godne polecenia. Jakoś nie byłem i nadal nie jestem w stanie tego docenić. Z żadnym Philipsem nie miałem okazji sie pobawic wiec nic nie doradze. Toshibe miałem rok i to starszy model. PO wyjęciu z kartonu i odpalaniu masakra. Jednak kalibracja sperawiła, że można sporo wyciagnac. Poza tym dobrze sobie radziła z kablówka, dużo lepiej niz obecne sony.
 

szynas222

Member
Co do modeli tv sie nie wypowiem bo ich nie znam. Do sharpa mam uraz i jakos omijam go szerokim łukiem. Tesiowie maja i kolega też i to modele, które w momencie kupna były ponoć godne polecenia. Jakoś nie byłem i nadal nie jestem w stanie tego docenić. Z żadnym Philipsem nie miałem okazji sie pobawic wiec nic nie doradze. Toshibe miałem rok i to starszy model. PO wyjęciu z kartonu i odpalaniu masakra. Jednak kalibracja sperawiła, że można sporo wyciagnac. Poza tym dobrze sobie radziła z kablówka, dużo lepiej niz obecne sony.


Oki jednak ja bede kupowal telewizor to bede wybieral pomiedzy toshiba sv oraz philips 9704. Ten drugi sporo drozszy a wiadomo kasa droga nie chodzi. Pozatym to telewizory na podbnych poziomach.... Jesli chodzi o toshibe to slyszlaem ze ma jakis fajny system stworzony pod konsole , ale nie pamietam o co chodzilo. Jesli chodzi o rozmiat tv to jaki polecacie:)?? Bo sie skladniam na 52-55 cale:)
 
Do góry