Jaki telewizor 43" do ok. 2500 zł.

Zyniu14

New member
Witam poszukuje telewizora 43 cale do ok. 2500 zł. Zastanawiałem się nad zakupem Philipsa 43PUS6501, lecz martwi mnie duża liczba postów jakie można znaleźć w internecie, że zacina się na yt lub innych aplikacjach. Mam pytanie czy w tym telewizorze problem ten znikł, czy cały czas są problemy z zacięciami? Jakie jeszcze inne modele polecicie w tym przedziale cenowym, w uzasadnionych przypadkach mogę ewentualnie dołożyc 2-3 stówki, lecz wolałbym się zmieścic do 2500 zł.

Dodam, że 2 tyg. temu zakupiłem Sony KDL 49WD757SAEP, lecz po 6 dniach użytkowania oddałem go z powrotem do sklepu, powodem tego były właśnie zacięcia podczas używania Smarta. Przy wyborze tego telewizora zaufałem sprzedawcy MediaMarkt, który zachwalał ten tv, teraz wiem, że juz nie warto :) Także jakby ktoś chciał ten telewizor to nie polecam.
 

Zyniu14

New member
Czyli w tej cenie najlepsza opcja to będzie ten Philips 6501 czy jeszcze coś innego jest warte uwagi?
I jak ma się w tym telewizorze płynność aplikacji?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
LG to model 50Hz. Po co się cofać w rozwoju.
Płynność aplikacji w Philipsie normalnie już ,a na dniach będzie update do wersji 6,0 Androida.
A w Kodi jak wgrasz wtyczki to masz tysiące, tysiące nowych , w Hd, po polsku filmów za darmo.
 
Do góry