Jaki telewizor 3d 42-46cali do max 2300zł

bumtarara

Member
Witam szukam tv z 3d z racji tego że się już pogubiłem więc pytam was jaki byście polecali, chodzi mi żeby były takie opcje, jak 3d pasywne okulary w komplecie, smart tv, wifi, dlna, usb z obsługą plików video jak i audio i zdjęć
 

bumtarara

Member
jeszcze mam pytanie jak ma się rozdzielczość do odległości czyli pozycji od telewizora, i wielkość przekątnej bo gdybym wziął te 37cali a pozycja oglądania jest 2,5metra
 

bumtarara

Member
Witam no i kupiłem testuje już 4dni za kwotę 2,499zl smart LG LM 640S rzekomo 42cale ale po zmierzeniu przekątnej wychodzi 109cm czyli 42,91cala to prawie 43cali, no ale do rzeczy zacznę od większych minusów 1. brak PIP czyli obraz w obrazie, 2. przy ustawieniach jakie producent zaleca widać na krawędziach jasną smugę ale z tym nie problem da się to zniwelować że jest nie zauważalne ja osobiście ustawiam po swojemu i tego nie widać nie lubię za ostrych kolorów tylko naturalne, konwersja 2D do 3D średnio, zalety to internet, aplikacje smart tv, obraz, tunery tv naziemna, kablowa, wbudowana satelitarna, 3D okulary x4, możliwość komunikacji ze smartfonem oglądanie filmów i zdjęć + sterowanie itd wiele by wymieniać i pełne zadowolenie, odległość 3m wystarczająca poniżej jest gorzej
 
Do góry