jaki telewizor 32

Sara78

New member
Witam wszystkich
Bardzo proszę o pomoc w wybraniu telewizora led 32 do 1200 zł
- Telewizor musi posiadać wspólną listę kanałów dvb c i kablowe analogowe
wygląda to następująco (operator UPC ) znajduje mi na jednej liście 35(niekodowanych kanałów cyfrowych i 50 analogowych ) wszystko na jednej liście bez przełączaniu w menu.
u znajomych taką funkcje posiada Philips 32pfl3088 lecz kanały przełączają się bardzo bardzo długo 5-7 sec 9 ,brak paska epg , a kanały analogowe nie są na pełnym ekranie jak w moim Panasonic viera txl37e5e .
Barzo proszę o pomoc
 

Sara78

New member
Witam wszystkich
Bardzo proszę o pomoc w wybraniu telewizora led 32 do 1200 zł
- Telewizor musi posiadać wspólną listę kanałów dvb c i kablowe analogowe
wygląda to następująco (operator UPC ) znajduje mi na jednej liście 35(niekodowanych kanałów cyfrowych i 50 analogowych ) wszystko na jednej liście bez przełączaniu w menu.
u znajomych taką funkcje posiada Philips 32pfl3088 lecz kanały przełączają się bardzo bardzo długo 5-7 sec ,brak paska epg , a kanały analogowe nie są na pełnym ekranie jak w moim Panasonic viera txl37e5e .
Barzo proszę o pomoc
i jeszcze jedno musi mieć 100 hz
 

Sara78

New member
i jeszcze jedno musi mieć 100 hz
Pytanie do posiadaczy telewizorów Philips 32PFL3168 itp
czy we wszystkich telewizorach serii 3100 3000 tak długo trwa przełączanie kanałów cyfrowych ?
czy macie problemy z formatem obrazu (automatyczne powiększanie że telewizor nie dopasowuje automatycznie formatu obrazu ?
a czy telewizor Samsung ue32f 5000 lub ue32f4000 posiada wspólną liste kanałów analogowych i cyfrowych dla kablówki ?
 

tdx

New member
Bez reklam
Posiada loste ulubione na ktorej mozesz mieszac normalnie sa osibno cyfrowe osobno analog

Wysłane z mojego GT-I9100
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Mówisz o telewizorze 100hz, czy 100 jakiegoś współczynnika?
Bo te w/w telewizory mają 100AMR, PMR, czy cokolwiek innego, a prawdziwe 100hz, masz dopiero przy telewizorach z 3d aktywnym.
 
Do góry