Jaki telewizor 32" za około 1500zł?

bolinio3

New member
Witam szukam telewizora tak jak w temacie koło 1500zł ale zależy mi żeby był jak najtańszy, telewizor będzie stał w pokoju gdzie jest jedno okno i zazwyczaj mało słońca wpada do pokoju. Ważne żeby telewizor był:
1. 32" FULL HD (fajnie by było jakby był 100Hz odświeżania)
2. Tuner DVB-T MPEG4
3. Żeby miał dobrą częstotliwość odświeżania, kontrast, jasność, czas reakcji
4. Gniazdo HDMI
5. Internet i przeglądarkę funkcja SMART
6. Gniazdo USB 2.0 i na karty SD też może być.
7. A i żeby była możliwość montażu na ścianie.
8. Jakby się udało to ekran matowy ale nie koniecznie.

Proszę o wszelkie propozycje.

Zastanawiam się nad modelem Samsunga UE32EH5300W lub UE32ES5500, wyczytałem że SAMSUNG nie obsługuje Flash'a czy w ogóle są tv które to obsługują? Nie mam pojęcia co wybrać
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Samsung nie obsługuje flash'a.
Napisałeś :Żeby miał dobrą częstotliwość odświeżania, kontrast, jasność, czas reakcji .
Dlatego dostałeś ofertę od Karpaja właśnie taką.
Ale w sumie masz rację bo napisałeś żeby był jak najtańszy i wcale nie napisałeś żeby był jak najlepszy czy nawet dobry.
Oczywiście decyzja należy do Ciebie.
 

bolinio3

New member
A co powiecie o tym LGLM611S ma wszystko łącznie z 3D mogę go kupic za 1780zł, tylko nie wiem czemu na stronie LG go nie ma? Myślę też o LG 32LS570S? poczytałem i chce żeby miał więcej Hz bo wtedy płynniejszy obraz i chyba warto dołożyć, jeszcze ten PHILIPS 32PFL4007H/12 tez ma 200Hz? doradzi mi ktoś czy warto brać LG?
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Nie warto. Nawet "400hz" LG smużą przy ruchu.
Nie patrz na to co piszą producenci o HZ, tylko jaka jest prawdziwa wartość odświeżania - bo to jest tak naprawdę ważne.
 

bolinio3

New member
Myśle o SAMSUNGU bo juz mam monitor z tunerem 24" TA550 i jest super i pewnie postawie na tego samsunga bo konkurencja ma gorsze modele jesli chodzi o wyposazenie
 

bolinio3

New member
widziałem w sklepie UE32EH5300 i LG 32LM611S rożnia się tym że samsung lepszy obraz i tym że lg ma srednie 3D a Samsung nie ma wogle ale na szczescie 3D mi do szczescia nie potrzebne, patrzyłem na inne na sharpy, sony, toshibe i panasonica i kazdemu cos brakuje i sa niekiedy drozsze od samsunga dlatego wole kupic samsunga i miec spokoj
 
Do góry