Jaki Subwoofer

Ghost202

New member
Witam,

koledzy proszę o pomoc w dobrze subwoofera do zestawu, który znajduje się w sygnaturze. Oglądam film i słucham muzyki.

Zastanawiałem się nad Klipsch R-110SW lub Dali SUB E-12 F

Pozdrawiam,
 

mors111

Active member
Bez reklam
zależy jaka kasa i co pasuje do wystroju

wg opisów mimo , że jest mniejszy to Klipsch da ciśnienie 114db , Dali 112db

pasmo przenoszenia bardzo podobne ( 27-28hz )

Dali jak dla mnie za lekki jest ( 11,9kg , tyle waży prawie mój Dali AW-8 - 11,3kg i ma 108db ) , Klipsch - 17kg

no i jak dla mnie Klipsch - tańszy , cięższy , mocniejsze ciśnienie ....,

chyba w to bym szedł
 

Ghost202

New member
Dziękuję za odpowiedź.

Wstępnie przewiduję budżet do 2500 zł. Cena może się zmienić, może warto dołożyć i kupić coś ciekawszego. To będzie mój pierwszy SUB, tak jak i jest to moje pierwsze kino domowe, które "testuję" od roku.

Pozdrawiam,
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dziękuję za odpowiedź.

Wstępnie przewiduję budżet do 2500 zł. Cena może się zmienić, może warto dołożyć i kupić coś ciekawszego. To będzie mój pierwszy SUB, tak jak i jest to moje pierwsze kino domowe, które "testuję" od roku.

Pozdrawiam,

A może coś z Velodyne albo Rela? Jakbyś par złociszy dołożył.. np coś takiego


https://sklep.rms.pl/velodyne-eq-max-10-eqmax10-subwoofer-aktywny-z-pilotem-1szt

Minus rabat i byłby fajny sub co prawda to jest 10 calowy ale jak nie masz w miarę normalny salon to będzie ok.
 
Ostatnia edycja:

Murinio_86

Member
Pamiętam ten dzień jak podłączyłem zrobiłem kalibrację i na pierwszy ogień poszedł władca pierścieni scena gdzie orki zrobiły wyłom w murze, było dużo ciśnienia, a sub był mocno ściszony :) efekt wow i banan na twarzy był od razu. Nawet żona poklepała po plecach i mówi: "dobry zakup" :D
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Velo spl moze i fajny (podobno wymiata) zreszta wszedzie sa tylko same superpozytywy na jego temat, ale ta cena ....
A starego troche strach kupowac...

Ja poszedlem w suba BK Monolith+ i jestem mega zadowolony.
 
Ostatnia edycja:
Do góry