jaki subwoofer

Subwoofer dobierasz pod budżet i wielkość pokoju potem na jakie potrzeby czy do KD czy do stereo. Avr jest najmniej istotny ponieważ każdy sub ma wbudowany wzmacniacz.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

katka10

New member
Podłącze się pod temat bo sprzedałem wcześniejszy sub ( kef PSW 1000) i szukam następcy. Pokój 18 mkw.
Głownie pod potrzeby filmów. Zależy mi by był efekt że jak trzesie ziemią to chce to poczuć ( ciśnienie + moc ale bez dudnienia)
Proszę o propozycje- wstępnie wymyśliłem sobie używki JBL ES150P chociaż bardziej skłaniam się na ES250PW lub E250.

Proszę o sugestię i propozycję.
Budżet do 1100-1300 zł
 
Ostatnia edycja:

lobos

New member
Bez reklam
W tym budżecie kupisz nowego JBL Studio 260P lub Klipsch R-110SW
Do filmów na Twoim metrażu będzie bomba. To fajne suby kinowe.
 

lobos

New member
Bez reklam
Poszukaj. Na pewno coś znajdziesz...
Kieruj się w stronę JBL, Klipsch, Paradigm.
O Velodyne w tym budżecie to raczej zapomnij.
 

robigame

Member
Kolego ja ci zaproponuje sub magnat 6725 a. (seria quantum).Ja słucham muzyki i też oglądam filmy.Spokojnie daje radę na 20m2.
 

Big-Apple

New member
Jakie jest zużycie prądu jeśli Sub nie trybu wygaszania a zostawi się włączonego na nocke a wszystko jest wyłączone lub zawartośc którą się oglada nie ma żadnych niskich ton.
 

katka10

New member
Dla leniwych są urządzenia które mierzą zużycie prądu. Ale skoro nie chce Ci się go wyłączyć to po co się na tym rozwodzić.
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
Podłącze się pod temat bo sprzedałem wcześniejszy sub ( kef PSW 1000) i szukam następcy. Pokój 18 mkw.
Głownie pod potrzeby filmów. Zależy mi by był efekt że jak trzesie ziemią to chce to poczuć ( ciśnienie + moc ale bez dudnienia)
Proszę o propozycje- wstępnie wymyśliłem sobie używki JBL ES150P chociaż bardziej skłaniam się na ES250PW lub E250.

Proszę o sugestię i propozycję.
Budżet do 1100-1300 zł

Może zainteresuje Cię mój JBL ES150P... idealny stan techniczny, mieścisz się spokojnie w budżecie...

A w niższym budżecie a podobnej klasie z używanych sprzętów dostępnych na portalach o..l..x lub aledrogo??

U mnie ES150P gra na razie z MA BX5 i dawał radę... obecnie na sprzedaż...
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
Na ilu metrach grał SUB? Bo myslę o JBL ES250 PW

U mnie grał w pomieszczeniu 3,5m x 5,5m... był w zupełności wystarczający. Do tego jeszcze dochodzi aneks kuchenny i przedpokój. Więc zachęcam do zakupu, masz go poniżej założonego budżetu... model JBLES250 bedzie za duży moim zdaniem...
Widzę ze jestes z Grudziądza, to do Gdańska autostradą godzinka i jesteś...
 
Ostatnia edycja:
Do 20m2 spokojnie wystarczy to:
Dali E9F, Klipsch R-110SW lub Klipsch SW-110, jeśli ma być bardziej do stereo i jako uzupełnienie w KD to tylko Rel T5 lub Sumico S5. Trzeba szukać bo czasem są okazje od 1tyś do 1500zł.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

Luk@s

New member
Chciałbym się dołączyć do tematu z podobnym pytaniem.
Szukam subwoofera pod kino domowe.
Na frontach Tannoy M1.
Pokój około 16m2, za parę lat będzie salon 25m2.
Absolutny maksimum to 1500zł, ale fajnie by było z 2 stówki mniej.
Sprzedawcy polecają Klipscha R-10/12SW, ale z drugiej strony czytałem o nim niezbyt pochlebne opinie na forach zagranicznych.
Brałem też pod uwagę Monitor Audio MRW10, ale tutaj jeszcze mniej wiadomo.
No i chyba największe pewniaki to JBL Studio 250p, ES250pw (niestety ten drugi na obecny pokój by mi przeszkadzał wielkością raczej).
Może jednak jest coś fajniejszego od tych, które wymieniłem?
 
Do góry