Jaki Subwoofer wybrać do pokoju 20m2

kartas1993

New member
Witam wszystkich mam dylemat nad 3 subami do pokoju. Lubię dobry bass bo w aucie mam fajny sprzęt JBL i chciałem ten bass odczuwać także w pokoju . Moje fundusze to max 850zł mam tutaj trzy na oku .

1. Yamaha YST-SW030
2. Jamo J10 (czarny)
3.Jamo SUB 210

Miałem magnata Monitor Supreme Sub 302A ale ten bass był mega pusty jak podkręciłem troszkę mocniej to charczał jakby głośnik był z tektury .

Proszę o pomoc . Pozdrawiam Maciej
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Szykuj 2000 tys.Za te pieniądze co chcesz kupić zawsze bas będzie pusty.REL widziałem dużo używek.

Dali Sub E-12 F
Rel T5
YAMAHA NS-SW700
Yamaha YST-SW515 (ten będzie też charczal , ale przy dużej głośności) kolega miał) stary model
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Ciekawe czy jak ty szukasz auta to od razu idziesz do salonu mercedesa czy bentleya??

Gość ma niecały tysiąc szuka coś w tej cenie i nieważne co kupi i tak będzie zadowolony.. Gdyby to nie miało basu nikt by tego nie produkował a tylko garstka ludzi miała by w domu subwofer za 10 tyś bo wali basem...
 

katka10

New member
Z wymienionych to J10... Poza tym po używany JBL p150 lub coś ze stajni Heco...lub kef...albo na próbę Polskiego STX mimo ze bywa krytykowany.
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Ciekawe czy jak ty szukasz auta to od razu idziesz do salonu mercedesa czy bentleya??

Gość ma niecały tysiąc szuka coś w tej cenie i nieważne co kupi i tak będzie zadowolony.. Gdyby to nie miało basu nikt by tego nie produkował a tylko garstka ludzi miała by w domu subwofer za 10 tyś bo wali basem...

A skąd wiesz że jak kupi nieważne co że będzie zadowolony?Już kupił "nieważne co"Monitor Supreme Sub 302A, zadowolony??

Dobry był ten subwoofer w swoich latach bezkonkurencyjny do 1000zł .KODA SW-1000
Subwoofer KODA SW-1000 V.2 SPRAWNY! Piaseczno

ten sprawdzony to stary model
http://olx.pl/oferta/piekny-i-pieki...-yst-sw320-17kg-CID99-IDeCA2B.html#2602f81277

ten nowszy co pisałem o nim , także stary model:)
http://olx.pl/oferta/mocny-i-solidn...0-cali-20-160hz-CID99-IDeFYEt.html#2602f81277
 
Ostatnia edycja:

palusik

Member
SW-1000 bezkonkurencyjny ? W staniu u mnie w pudle to na pewno od paru lat. To się nie nadaje do niczego. Od razu można skreślić .
 

robertuss

Active member
Bez reklam
SW-1000 bezkonkurencyjny ? W staniu u mnie w pudle to na pewno od paru lat. To się nie nadaje do niczego. Od razu można skreślić .

Lubie takie kontry;)To świadczy o tym że każdy ma inne wymagania.Ty pewnie poszedłeś dalej i zakupiłeś prawdziwego suba za 2 tys??To jeśli Koda beznadziejny to Yamaha co podałem będzie dobry dla tego człowieka z pierwszego postu.Kodę poleciłem z opini z dawnych lat.Nie słyszałem jej.Yamahe słyszałem .Zrobi jak uważa.To żaden pieniądz.Może koda mu podpasuje..
 

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
Klipsch SW 110 , mam i sprzedam :) zmieniłem na 115 :)
Do kina pierwsza klasa w tym przedziale cenowym .
 

gidyja

New member
Popieram kolege też mam kode i jak za cenę którą dałem z 7 lat temu uważam za bardzo udany zakup, oczywiście nie twierdzę że jest ah i oh ale uwierzcie za tą cenę ciężko znaleźć coś sensownego a skoro kolega swojej nie może słuchać to albo jest wybitnym audiofilem albo trafił na jakiś wadliwy egzemplarz.

Wysłane z mojej S Piątki
 
Ostatnia edycja:

palusik

Member
Tylko mówie jak ja odbieram, miałem ją z VSX-1015. Genralnie kolega ma ją z VSX-924 to wiadomo że basu raczej nie oczekuje od sprzętu - Pioneer go nie posiadał pod dostakiem. Zdecydowanie JBL lepiej wypada.
 

mors111

Active member
Bez reklam
Tylko mówie jak ja odbieram, miałem ją z VSX-1015. Genralnie kolega ma ją z VSX-924 to wiadomo że basu raczej nie oczekuje od sprzętu - Pioneer go nie posiadał pod dostakiem. Zdecydowanie JBL lepiej wypada.

Onkyo 609 basu ma sporo , wyższe i nowsze modele tez nie narzekają na moc uderzenia z głośnika niskotonowego , sam Blacknina tez pisał że Onkyo basu ma dużo ( postu ie znajdę na szybko )
 

kartas1993

New member
Jamo 210 też wchodzi w grę ale na 20m2 głośnik 20cm to szału nie robi.
Chodzi mi po głowie M AUDIO EIC Sub-10 MK tu już są 25cm i chciałbym zapytać co o tym sądzicie bo cena jest też spoko na moją kieszeń
 
Do góry