Jaki Subwoofer do mojego pokoju?

Forcio

New member
Jaki Subwoofer do mojego pokoju?(schemat pokoju)

Witam,

stoje przed dylematem zakupu subwoof'era. Waham się między Wharfedale WH-208 a Jamo 200. Mój pokój ma powierzchnie 9,5 m2 (poniżej zamieszczam schemat pokoju z miejscem gdzie ma znajdować się subwoffer). Od razu mówię, że nie uda mi się go wcisnąć pod telewizor bo stoi tam pełna szafka (komoda). Zastanawiam się, który model według Waszej opinii zagra lepiej w tym kącie, prosiłbym również o jakieś krótkie uzasadnienie dlaczego. Dodam, że jestem posiadaczem kina domowego Denon 1306+ głośniki Crystal 2 30+WH2. Rozstaw głośników został naniesiony na poniższy schemat, i to chyba tyle w razie potrzeby udzielę potrzebnych informacji.




Z góry dzięki
 
Ostatnia edycja:

Forcio

New member
Spokojnie akwarium ma tylko 45 litrów, więc jak coś będzie nie tak to od razu zostanie przeprowadzone do innego pokoju. To może ktoś mi pomóc który sub będzie lepiej grał w takich warunkach, co w ogóle o tym myślicie ?

POST EDYTOWANY!!!

Wczoraj wieczorem jeszcze wszystko jeszcze raz przemyślałem i zobaczyłem, że jamo 200 wszedłby mi między kanapę i szafe (ta wolna przestrzeń na dole). Co myślicie o takim położeniu lepsze niż to poprzednie ?

I jeszcze jedno pytanie mam (pewnie lamerskie) ale trudno. Jeżeli podłącze Sub'a kablem RCA to rozumiem, że ta regulacja odcięcia pasma na Sub'e traci racje bytu i wszystko będe mógł wyregulować z poziomu ampli? Mimo wszystko jednak regulacja głośności na sub'ie będzie działać czy też nie ?


Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry