Jaki subwoofer do 800pln?

killpit

New member
Z tych co podałeś to albo Magnat albo JBL Balboa aczkolwiek dołożyłbym jeszcze trochę kasy i kupił Klipsch sub-10 w swojej klasie cenowej to KozaK :)
Żeby się przekonać musisz posłuchać a sam potwierdzisz :popcorn:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jeśli to miał być żart - to Ci się udało .
Podsumowanie sub z 2005 roku ma się jak pięść do oka. Nikt wówczas nie słyszał o Jamo czy Klipschach.
Ten ostatni ma największą dynamikę. Ale w Twoim przypadku wystarczy Jamo jeśli nie chcesz dopłacać.
 

killpit

New member
Popieram kolega troszkę przesadził z tym 2005 :)
Powiem tak w tym subie jak zmienisz wzmaka w środku będzie OK bo inaczej to słabiutka konstrukcja.
Kierowałbym się raczej na Klipscha posłuchaj a sam zmienisz zdanie jak powinien grać sub.
 

piotr818

New member
Bez reklam
Owszem jest Ok ale jak mieszka w domku a nie w bloku i tylko do KD bo do muzy suby dobiera się do frontów.
 

Cyborg65

New member
Witam

Pewno że żart.
Ale nie tylko ja tu robię jaja, polecanie komukolwiek brzęczyków w stylu klip f1 to też rozumiem żart. Kiki Magnata miałem w samochodzie znacznie wcześniej niż 2005r. Pomyślałem sobie poewno ścigamy się do dołu.
A tak na powagę to Moc Średnica Sprawność i najlepiej jak najniżej w db bo to KD a nie stereo więc 40db to troszkę kiszka.
Ale to przecież wszyscy wiedzą.
Pozdrawiam :lol:
 

pao

New member
Dzięki Panowie za porady, kupiłem w końcu Magnata 200A z wyprzedaży po fajnej cenie. Na razie pierwsze dni testów, gra całkiem :eek:k:

Pozdrawiam.
 

szuldek

New member
dołączę się do pytania, też szukam subwoofera do 800zł
aktualnie są kolumny qq5000+ onkyo HT-R538, pokój ~16m2,
60% film - 40% muzyka, kolor czarny
moje propozycje:
1. JAMO 250
2. JAMO 210
3. JBL BALBOA
4. MAGNAT 301
5 MAGNAT 201
myślę że jak na taki metraż nie ma sensu na głośniku 30cm, max 20,25cm

Co radzicie?
 
Ostatnia edycja:

pkomp

New member
najważniejsze - masa(to przedewszystkim) głośnik minimum 10 cali (do KD mam 8 - kibel nie bas - do muzyki mam 12 i ma to JAJA) i moc (przynajmniej drugie tyle co idzie na kolumny)
do KD może być bass refleks ze wszystkimi jego minusami (ma huczeć)
do muzyki wyłącznie obudowa zamknięta(ma grać a nie hałasować ale i w kinie sprawdzają się wysmienicie)
 
Do góry