Jaki subwoofer do 400 złotych?

steefl

Member
Witam. Kiedyś zakładałem już taki temat, ale może od tego czasu oferta się poszerzyła i ceny zeszły niżej;) Pokój 10m2 amp onkyo tx-sr308, głośniki jpw set 5.0. Najlepiej gdyby był również w kolorze buk. Nie dam rady niestety więcej dorzucić, bo rodzinka poszerzy się o jednego małego bezzębnego (na początku) osobnika;) i dochodzi kwestia innych wydatków, a brak suba zaczyna mi nieco doskwierać.
 

krazy777

Member
Bez reklam
Jak dojdzie bezzębny to suba nie poużywasz :p hehe na 10m2 brakuje Ci basu? Do 400zł to chyba Koda SW 1000 byłby dobry, i jest chyba w kolorze buk też.
 

steefl

Member
Nie brakuje, ale później będzie też trochę większy pokoik, a przy filmach trochę brakuje mi jednak takiego może nie tyle co samego basu, ale żeby też troszkę odczuć na sobie, to "ciśnienie". Bezzębny też nie będzie cały czas z nami w pokoju spać w końcu będzie sam w swoim spał;)
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Mamy spec dla Ciebie bukowy Tonsil Activ 100 :)

scaled.php


scaled.php
 

sebol81

New member
"Ciśnienia" z takich popierdułek za kilka stówek to Ty nigdy nie uświadczysz.
Miałem kiedyś Kodę SW1000... Szybko do mnie dotarła, ale jeszcze szybciej ode mnie wyleciała :)
Tonsil robi kiepskie suby, z firm polecam REL'a, Paradigm'a.
 
D

Deleted member 121090

Guest
W tej cenie tylko używka. Ostatnio sprzedałem idealną Yamahę YST 105 za 350zł. I to już grało.
 

mors111

Active member
Bez reklam
"Ciśnienia" z takich popierdułek za kilka stówek to Ty nigdy nie uświadczysz.
Miałem kiedyś Kodę SW1000... Szybko do mnie dotarła, ale jeszcze szybciej ode mnie wyleciała :)
Tonsil robi kiepskie suby, z firm polecam REL'a, Paradigm'a.

autor nie chce przekroczyć budżetu 400zł , tutaj zaproponowano mu niewiele droższe za 500zł , ale nie wyskakuj od razu z subami z ceną x5 co podał autor

na początek takie mu wystarczą , a kiedyś sprzedając niewiele straci ( używkę sprzeda za 300zł ) i kupi może firmową używkę pod warunkiem że nie będzie zajechana

u mnie też kiedyś był taki wybór pomiędzy Koda SW-1000 , Wharfedale WH-210 i Dali AW-8
i powiem że ten z najmniejszym głośnikiem zagrał najlepiej a kupiłem go tylko dlatego że kosztował mnie 720zł ( Koda i Wharfedale wtedy były po 650-670zł ) jako nowy z rozbitego zestawu Dali Concept6 ( klient zrezygnował z suba wie mi go odsprzedali praktycznie bez marży ) i do dziś gra bardzo dobrze w kinie domowym w pokoju 30m2 ( ustawiony na 1/3 mocy , daje niesamowitego kopa )
 
Do góry