Jaki subufer

Tvmania

New member
Bez reklam
Witam chce zakupić kino domowe i potrzebuje dobrego subufer a AMP będzie denon x4100 głośniki dali zensor 7 lub jbl studio 290 jaki będzie dobry do tego subufer do 3 tys pokój 20m2
 

lobos

New member
Bez reklam
Jbl Studio 290 są za duże na taki metraż.
Pisałem, że będą wielkie. W sumie 280 to też duże gabarytowo skrzynki. Raz jak byłem w MM i stały z maskownicami to myślałem, że to te większe ;-)
Z resztą jak to lubi... :)
Co do suba to ja bym brał z serii. W zależności która markę wybierzesz. Ewentualnie jak chcesz szukać czegoś innego to bardzo dobre, kinowe suby robi Velodyne.
Do Ciebie model EQ-MAX10 i mieścisz się w budżecie.
 

ThePepe

New member
Bez reklam
Tvmania, a byłeś już na jakimś odsłuchu? Czy dalej teoretyzujesz?
Jeśli wybierzesz już kolumny, to subwoofer weź z serii.
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Rel t9 czy velodyne eq-max 12 lub PARADIGM monitor sub 10?
Juz znalazłem panowie cały sprzęt wybieram pomiędzy ampli denon x4100 lub onkyo TX-NR838
Kolumny dali zensor 7 set lub Caton CHRONO 509.2 dc zestaw.
Blu Ray wiadomo albo denona pod ampli albo onkyo.
Proszę tylko o pomoc w subie słyszałem ze te 3 kozaki
Pierwsze 2 suby 3600 ostatni 4300zl.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A nie masz możliwości sprawdzenia ich wszystkich albo choćby jednego ? To są dosyć popularne suby i nie ma większego problemu o ile mieszkasz w większym mieście.. A mam pytanko dlaczego z Paradigma chcesz 10-tke a z velodyna 12 -tke? Do Twoich metrów to Velodyna 10 też da radę jakby co.....
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Na 20 m i na 10 Velodyne będzie dobrze i nie mowię tego bo tak mi się wydaje tylko ja miałem 10 Paradigma o podobnej mocy na 20 m w poprzednim mieszkaniu i nie brakowało mocy.. Bo kumpel też na 20 m ma 10 velodyna tylko poprzednia wersję również jest zadowolony .. a tym bardziej dziwne bo z Pradigma już 10 chcesz...
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Lolek to tak szczerze który i kończymy spekulacje będzie najmocniejszy i będzie najlepszy do kina domowego i muzyki trance, techno, house, minimal, hip hop, electro musi być głos czysty jak na evencie
 
Do góry