Jaki sub do onkyo

lysy25

New member
Witam
Mam Onkyo 708 plus komplet Eposow do tego bluray 3D panasa onkyo CD i samsunga E8000 64 cale , najchetniej kupilbym M sub Eposa ale niestety nie jest dostepny na rynku dlatego tez potrzebuje dobrac sub z innej firmy
Wybor ogromny mam na oku kilka ale ciekaw jestem waszych sugestii
Moge wydac 2 do 2,5 tysia
muza film tak pol na pol , duzy pokoj
dzieki za wszystkie sugestie
pozdro
a
 

mors111

Active member
Bez reklam
sprecyzuj bardziej ten "duży pokój"

ja mam 30m2 + 10m2 wnęka i wcale nie jest dla mnie za duży w domku
znajomy na 22m2 w bloku , dla niego to wielki pokój jest
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To wg mnie malo kasy przeznaczasz na taki pokoj ..... bo chociazby velodyna kupic serii cht to na taki pokoj trzeba by bylo 15 kupic a on te zswoje kosztuje , kupuijac 10 czy 12 moze sie okazac ze nie bedziesz czuc tego suba tak jakbys chcial go poczuc np ogladajac film.
Lolek
 

lysy25

New member
Nie produkuja juz M sub a tylko taki z eposa mnie interesuje to co robia w tej chwili nie nadaje sie za bardzo do uzytku dlatego tez po dlugich poszukiwaniach sklaniam sie najbardziej na Velodyne - specjalizacja w produkcji subwooferow co mnie bardzo przekonuje problem polega na tym ze wacham sie nad modelem velodyne do mojego onkyo
Dzieki
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Albo cos z paradigma ale tak czy siak chcac kupic do takich metrow to wiecej kolego kasy trzeba przeznaczyc inaczej to tylko szkoda kasy. Albo zmniejszyc pokoj :) zartuje oczywiscie .
Lolek
 
Do góry